Adrien gagnon Vitamin C 120 tab.

  • Głosów: 2
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Adrien gagnon
Kategoria Witaminy i minerały
Cecha Zdrowie
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 36.00 zł
Rankingi
Ocena 4.33
Witaminy i minerały 45
Zdrowie 59

Ten produkt znakomicie uzupełnia niedobory witaminy C, bardzo ważnej substancji pełniącej wiele istotnych funkcji w organizmie. Wpływa ona na zwalczanie wolnych rodników oraz wzrost odporności organizmu. Przyspiesza gojenie się ran oraz dba o serce i układ krwionośny. Preparat ten jest dostępny w postaci tabletek do żucia o różnych smakach.

1 tabletka dziennie

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Doskonały antyoksydant!

Tak jak do końca nie udowodniono, że witamina C chroni przed przeziębieniami czy skraca czas ich trwania, jest ona silnym antyoksydantem. Pomimo tego, że większość warzyw i owoców jest w nią dość bogata, jeśli się unika tej grupy produktów łatwo o niedobory. Z drugiej strony ten konkretny preparat zawiera dość sporą jej ilość (dzienne zapotrzebowanie przeciętnie wynosi 70 mg), zatem ściśle należy trzymać się dawek zalecanych przez producenta.

szafiro

Witamina C a palenie

Palę papierosy, niestety dość dużo, a podobno wtedy zwiększa się zapotrzebowanie na tę witaminę. Nie przepadam za owocami, a i warzyw chyba w moim jadłospisie za mało. Zdecydowałem się więc na ten preparat, może poprawi się nieco moja skóra. Słyszałem jednak, że przy nadmiarze witaminy C mogą powstać kamienie nerkowe. Myślę jednak, że ilość jaką przyjmuję jest odpowiednia, w końcu zgodna z zaleceniami na opakowaniu.