Gaspari nutrition Anavite

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Gaspari nutrition
Kategoria Witaminy i minerały
Cecha Zdrowie
Masa (netto) 180.00 g
Średnia cena 110.00 zł
Rankingi
Ocena 4.00
Witaminy i minerały 79
Zdrowie 93

ANAVITE to coś więcej niż tylko multiwitaminy. To tak naprawdę trzy suplementy w jednym. Specjalnie przygotowany dla sportowców zestaw witamin i minerałów wzbogacony klinicznie opracowanymi dawkami beta-alaniny i CarniPure™ (L-winianu L-karnityny) by podnosić wytrzymałość i poziom tlenku azotu a także skracać czas regeneracji, co przekłada się na wzrosty wydolności aerobowej i anaerobowej.

ANAVITE zawiera też biodostępne kofaktory witaminowe takie jak metylokobalamina i minerałowe takie jak metyloselenocysteina, możesz wiec oczekiwać, że suplement ten zmieni twoje spojrzenie na multiwitaminy.* Aby podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej Gaspari dołożyło aż 2 GRAMY Carnipure™ (L-winianu L-karnityny), który znakomicie przyspiesza regenerację a także według niektórych badań poszerza naczynia krwionośne, poziom tlenku azotu oraz zwiększa gęstość receptorów androgennych.* I na koniec, ANAVITE zawiera także 3 GRAMY beta-alaniny, która to dawka według badań naukowych ma zwiększać wydolność zarówno tlenową jak i beztlenową.

Co robi ANAVITE™?
- Zwiększa zawartość receptorów androgenów w mięśniach
- Optymalizuje potreningową regenerację mięśni
- Poszerza naczynia krwionośne i zwiększa dostępność tlenku azotu
- Poprawia wydolność tlenową i beztlenową
- Zawiera wysokiej jakości witaminy i minerały

ANAVITE może być brane raz, dwa lub trzy razy dziennie, zależnie od twojej woli.
Idealnie jest wziąć jedną porcję (3 tabletki) do śniadania a drugą do obiadu. Zapewni ci to optymalne dawki witamin i minerałów a także naukowo ustalone dawki beta-alaniny i L-winianu L-karnityny.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii