Kup jeden produkt, a drugi dostaniesz za -50% Zobacz

Hitec Magnesium Citrate 300g

  • Głosów: 5
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Hitec
Kategoria Witaminy i minerały
Cecha Zdrowie
Masa (netto) 300.00 g
Średnia cena 24.00 zł
Rankingi
Ocena 4.64
Witaminy i minerały 20
Zdrowie 31

Magnesium Citrate to produkt zawierający łatwo przyswajalne sole magnezu. Jest to niezbędny pierwiastek, który pełni ważną rolę w utrzymaniu równowagi organizmu. Niedobory magnezu powodują bóle i kurcze mięśni oraz obniżają zdolność do wykonywania wysiłku fizycznego. Szczególnie polecany dla każdej aktywnej lub narażonej na stres osoby.

1 porcję - 10 g (1 łyżka stołowa) rozpuścić w 250 ml wody. Spożywać raz dziennie.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

: )

bardzo dobry produkt .. zawierajacy magnez.. Bralem podczas czestych skurczy.. bardzo szybko zadziałał. Magnez to podstawa kazdego kulturysty i dla kazdej osoby aktywnej fizycznie. Ten produkt zawiera to wszystko co potrzebne do wysiłku fizycznego.

arnaud2010

Niezbędny Produkt

HiTec Magnesium Citrate to niezbędny suplement diety dla sportowca, kulturysty, każdej aktywnej osoby lub żyjącej w ciągłym stresie. HiTec Magnesium Citrate to preparat sportowy będący źródłem łatwo przyswajalnego magnezu, który pełni niebagatelną rolę w utrzymaniu homeostazy (równowagi) organizmu. Polecam, dobry produkt

jarro5276

Minerały ważne w treningu

Przy intensywnym ruchu trzeba jakoś uzupełniać straty. Myślę, że taki produkt to dobra alternatywa dla intensywnie ćwiczących="pocących się";-)

Andrzej23

Na skurcze

Hi-Tec ma dobre suplementy i jestem zadowolony również z tego produktu. Pomaga w zapobieganiu skurczom mięśni podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Polecam.