Hitec Magnesium Citrate 300g

  • Głosów: 5
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Hitec
Kategoria Witaminy i minerały
Cecha Zdrowie
Masa (netto) 300.00 g
Średnia cena 24.00 zł
Rankingi
Ocena 4.64
Witaminy i minerały 20
Zdrowie 31

Magnesium Citrate to produkt zawierający łatwo przyswajalne sole magnezu. Jest to niezbędny pierwiastek, który pełni ważną rolę w utrzymaniu równowagi organizmu. Niedobory magnezu powodują bóle i kurcze mięśni oraz obniżają zdolność do wykonywania wysiłku fizycznego. Szczególnie polecany dla każdej aktywnej lub narażonej na stres osoby.

1 porcję - 10 g (1 łyżka stołowa) rozpuścić w 250 ml wody. Spożywać raz dziennie.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

: )

bardzo dobry produkt .. zawierajacy magnez.. Bralem podczas czestych skurczy.. bardzo szybko zadziałał. Magnez to podstawa kazdego kulturysty i dla kazdej osoby aktywnej fizycznie. Ten produkt zawiera to wszystko co potrzebne do wysiłku fizycznego.

arnaud2010

Na skurcze

Hi-Tec ma dobre suplementy i jestem zadowolony również z tego produktu. Pomaga w zapobieganiu skurczom mięśni podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Polecam.

oli14

Minerały ważne w treningu

Przy intensywnym ruchu trzeba jakoś uzupełniać straty. Myślę, że taki produkt to dobra alternatywa dla intensywnie ćwiczących="pocących się";-)

Andrzej23

Niezbędny Produkt

HiTec Magnesium Citrate to niezbędny suplement diety dla sportowca, kulturysty, każdej aktywnej osoby lub żyjącej w ciągłym stresie. HiTec Magnesium Citrate to preparat sportowy będący źródłem łatwo przyswajalnego magnezu, który pełni niebagatelną rolę w utrzymaniu homeostazy (równowagi) organizmu. Polecam, dobry produkt