Muscle Pharm Armor-V

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Muscle Pharm
Kategoria Witaminy i minerały
Cecha Zdrowie
Masa (netto) 180.00 g
Średnia cena 100.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Witaminy i minerały 137
Zdrowie 169

Preparat zawierający witaminy i minerały.

Armur V jest w 100% naturalny, tworzony z czystych warzyw, owoców, mieszaniny ziół i związków organicznych. Dzięki temu twój organizm nie ma problemów z jego przyswajaniem tak jak w przypadku innych preparatów składających się z produktów pochodzenia syntetycznego. Świeże, całe, surowe owoce i warzywa użyte do produkcji Armour-V stanowią podstawę zdrowego odżywiania się. Nasz preparat w każdej porcji zawiera 2700mg składników pochodzących ze źródeł naturalnych. Specjalna formuła VF Power Matrix jest naładowana składnikami odżywczymi i minerałami, przeciwutleniaczami, polifenolami których nie znajdziesz w innych preparatach.

MIĘSZANKA ANTYOKSYDANTÓW - WSPOMAGANIE UKŁADU IMMUNOLOGICZNEGO
Każdy sportowiec jest świadom faktu że aby przejść przez ciężki i złożony cykl treningów potrzebne jest przede wszystkim zdrowie, inaczej wysoka odporność na wszelkiego rodzaju wirusy i infekcje. Armour -V zawiera potężną formułę wspierającą układ immunologiczny i neutralizującą środowisko PH organizmu. Specjalna formuła DMG zawiera antyutleniacze neutralizujące poziom wolnych rodników powstających na skutek zmęczenia. Prócz tego Armour-V wspiera pracę układu krążenia, gospodarkę hormonalną a nawet wpływa na regenerację aparatu wzroku.

MATRIX DETOKSYKUJĄCY
Stres powstały w wyniku regularnych treningów fizycznych, zanieczyszczenie organizmu, stres emocjonalny a nawet nasze własne procesy biochemiczne osłabiają procesy komórkowe powodują uszkodzenia i gromadzenie biologicznych odpadów. Armour V zawiera specyficzne wolne rodniki detoksyfikujące i oczyszczające nasz organizm wspierające nie tylko wątrobę ale i cały organizm. Armour V zawiera kluczowe składniki stosowane w celu złagodzenia skutków stresu środowiskowego i obniżania poziomu kortyzolu.

EFA MATRIX- NIEZBĘDNE NIENASYCONE KWASY TŁUSZCZOWE
Mianem \"dobrych tłuszczów\", są określone składniki cząsteczek tłuszczu, które nie mogą być syntetyzowane w organizmie i muszą być uzyskane ze środków spożywczych. EFA mają kilka ważnych funkcji biologicznych w organizmie. Odgrywają one krytyczną rolę w prawidłowej funkcji układu sercowo-naczyniowego, hormonalnego i nerwowego .Tłuszcze te są niezbędne dla zdrowia serca, wytwarzania hormonów, integralności błony komórkowej i metabolizmu tłuszczu. Armor-V zawiera kompletną formułę \"omega 3-6-9\" - spektrum kwasów tłuszczowych.

6 kapsułek raz dziennie rano bezpośrednio po lub w trakcie śniadania.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii