Olimp Chela-FERR Bio-Complex 30 kaps.

  • Głosów: 10
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Witaminy i minerały
Cecha Zdrowie
Masa (netto) 30.00 g
Średnia cena -0.50 zł
Rankingi
Ocena 4.63
Witaminy i minerały 10
Zdrowie 17

Preparat zawierający łatwo przyswajalną formę żelaza w postaci chelatowej, wzbogaconą kwasem foliowym oraz witaminami B6, B12 i C. Suplement ten pomaga w uzupełnieniu niedoborów żelaza oraz poszczególnych witamin. Pierwiastek ten jest odpowiedzialny za procesy krwiotwórcze, w których tworzone są czerwone krwinki. Braki żelaza w organizmie są bardzo powszechne i mogą powodować anemię. Szczególnie polecany osobom w starszym wieku, kobietą ciężarnym, młodzieży oraz ludziom aktywnym fizycznie.

Najlepiej stosować raz dziennie po 1 kapsułce, po wybranym posiłku lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Brak

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

VO2 MAX

Działanie w sporcie to podnoszenie wydolności tlenowej = więcej energii, szczególnie ważne przy biegach, kolarstwie i innych dyscyplinach wytrzymałościowych, jednak biorąc tego typu suplementy trzeba konsultować to z lekarzem, lub szukać wiedzy w literaturze specjalistycznej, i forum raczej unikać bo nie brak tam bajkopisarzy chyba że używają przypisów do literatury, warto to jednak zweryfikować. Z doświadczenia własnego ciężko stwierdzić odczuwalny efekt bo treningi zawsze jakieś postępy przynoszą i nie wiadomo czy przypisać lepszą formę cięższym treningom czy działaniu jakiegoś suplementu. Jednak liczby nie kłamią, to musi działać, trzeba zrobić morfologie krwi, zobaczyć ilość krwinek czerwonych przed suplementacją, i w trakcie. Więcej erytrocytów to więcej tlenu dla mięśni!

ligght

Więcej tlenu!

O stosowaniu tego preparatu warto pomyśleć zwłaszcza jeśli stosuje się dietę wegetariańską. Zawiera on nie tylko żelazo, ale także inne składniki istotne w powstawaniu czerwonych krwinek. Wydaje sie zatem być kompletnym suplementem w profilaktyce anemii. Stosuję zawsze gdy czuje sie osłabiona a inni mówią, że jestem blada.

dredzik

lepsza morfologia.

Witam, tak jak w opisie.. chela ferr pozytywnie wpłynął na moje wyniki morfologiczne, brałam go prawie przez całą ciążę - tak mi zalecała moja Pani doktor prowadząca.

Gość

Polski suplement

Zdecydowanie polecam ten suplement, jest wysokiej jakości i pochodzi od Polskiej firmy olimp labs. Stosowałam go będąc w ciąży, wszystko przebiegło bez żadnych problemów z anemią.

Gość

Warto!

Po przyjmowaniu tego suplementu (cheli ferr w wersji bio complex) udało mi się dość szybko przywrócić odpowiednią ilość żelaza. Jeśli ma się do tego szczęście to można natrafić na dobrą promocję w aptekach na produkty polskiego olimp labu ;)

Gość

polecam ...

dobry, bogaty skład, zazwyczaj suplementy diety dla kobiet skupiają się na kwasie foliowym, a chela ferr bio complex ma sporo łatwo przyswajalnego żelaza, który jest bardzo ważny. podobno prawie połowa kobie w ciąży cierpi na jego niedobry, więc lepiej stawiać na profilaktykę.