Olimp CHELA-CHROM - 30 kaps.

  • Głosów: 9
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Witaminy i minerały
Cecha Zdrowie
Masa (netto) 30.00 g
Średnia cena 13.40 zł
Rankingi
Ocena 3.80
Witaminy i minerały 47
Zdrowie 61

Chrom uczestniczy w metabolizmie węglowodanów szczególnie glukozy. Jest konieczny w produkcji insuliny (hormon anaboliczny transportujący glukozę do komórek mięśniowych i wątroby). Obniża stężenie cholesterolu i trójglicerydów we krwi. W postaci chelatu jest znacznie lepiej przyswajany.

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka 1 raz dziennie po posiłku

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

cel osiągnięty!

Oceniając markę a nie produkt, Olimp robi dobre witaminy i minerały w stosunku do ceny, oceniając działanie Chromu też trzeba przyznać że jest dobre, jako kolarz potrzebuje dużej dawki cukru(szybkiej energii) na szosie, ale gdy insulina "uderzy" to efekt jest odwrotny od zamierzonego, a chrom pomaga uniknąć tego efektu, więc polecam połknąć przed treningiem 80% dobowej max. dawki, a na treningu bez obawy przed zaśnięciem zjeść całą tabliczkę czekolady :)

ligght

produkt przeciętny

Według mnie produkt nie jest tak rewelacyjny. Nie zauważyłam żadnych efektów ani pozytywnych, ani negatywnych.. chyba placebo na mnie nie działa:)

wrzosennik

Siła woli

Moim zdaniem raczej działa nasza siła woli niż ten produkt. Kupiłem go żeby spróbować, spróbowałem i stwierdzam że nic się nie zmieniło. Zaznaczam że stosowałem dietę dość rygorystycznie wiec nawet gydyby była jakas zmiana to raczej z powodu diety, a nie tego środka.

karcik93

Polecam łakomczuchom

Chela Chrom pomógł mi kiedys w odstąpieniu od słodyczy...tylko jak przestałam go brać apetyt wrócił :/ Cena rewelacja

kamila1006

Raczej nie zmniejszy apetytu

Preparat ten potencjalnie może poprawić tolerancje glukozy. Jednak tak naprawdę jego działanie zmniejszające apetyt to raczej efekt placebo, niż rzeczywista zasługa suplementu.

mordret

Efektywny, ale czy bezpieczny?

Ja również zauważyłam, że mam mniejszy apetyt na słodycze. To duży plus, bo wcześniej po prostu je pochłaniałam. Ostatnio jednak wyczytałam, że chrom bardzo łatwo przedawkować (co przy powtarzających się epizodach może przyczynić się do wystąpienia nowotworu jelita grubego), dlatego jego przyjmowanie należy skonsultować z lekarzem.

Fish

Może i placebo

Może i placebo, ale ja zauważyłem, że mam mniejszą ochotę na słodycze gdy biorę chrom. Według mnie więc jest pomocny, nawet jeśli działa tylko na moją psychikę ;).

Wojtas

Jest ok

Chrom pomaga mi, gdy mam okres zwiększonej potrzeby jedzenia słodkości. Podobno działa tylko na tych, którym brakuje tego pierwiastka.

Czarnula

Nie polecam

Próbowałam ten preparat aczkolwiek nie polecam. Nie wiem jak u innych ale ja nie zauważyłam żadnych zmian.