Olimp Chela Min Sport Formula - 60 kaps.

  • Głosów: 4
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Witaminy i minerały
Cecha Zdrowie
Masa (netto) 60.00 g
Średnia cena 24.67 zł
Rankingi
Ocena 4.67
Witaminy i minerały 12
Zdrowie 19

To kompleks minerałów poddanych procesowi chelatowania (pozbawienia ładunku elektrycznego), dzięki czemu znacząco zwiększono przyswajalność składników. Chelatowanie to proces naturalny organizmu, naukowcom udało się powtórzyć ten proces w warunkach laboratoryjnych, czego efektem jest ten produkt. Minerały zawarte w tym kompleksie są w odpowiednich dawkach i proporcjach.

1 kapsułka CHELA-MIN® 1 raz dziennie po posiłku głównym. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

chela min

aktualnie wzialem polowe opakowania i wydaje mi sie ze dziala jak powinno. dobrze uzupelnia braki magnezu ;)

Haczor

NAJLEPIEJ PRZYSWAJALNA FORMA MINERAŁÓW

To medyczny preparat, zawierający minerały, które łatwo się wchłaniają. Jeżeli masz niedobór jakiś minerałów - kup i zażyj.

kris

Olimp Chela Min Sport

Bardzo dobry zestaw minerałów (zwłaszcza ,że zawiera ważny molidben), doskonale uzupełnia niedobory makroelementów w diecie. Stosowałem 2 opakowania i Polecam :)

bartek88w

niezawodne przy skurczach

Zaden preparat nie pomógł mi tak na skurcze nóg po treningu silowym jak wlasnie chela-min. Dawka magnezu i potasu ogromna - odkad biore skurcz nie zaatakował ani raz :)