Revange ZMA

  • Głosów: 1
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Revange
Kategoria Witaminy i minerały
Cecha Zdrowie
Masa (netto) 180.00 g
Średnia cena 89.00 zł
Rankingi
Ocena 5.00
Witaminy i minerały 6
Zdrowie 11

Najważniejsze aspekty działania:
- Zdecydowanie najkorzystniejsza oferta na rynku
- 1 opakowanie to nawet 4 miesiące suplementacji!
- Najwyższa jakość oryginalnej formuły ZMA
- Szeroki wachlarz działania potwierdzonego naukowo
- Wspiera procesy regeneracji i przemiany anaboliczne
- Hamuje katabolizm – zabezpiecza mięśnie
- Pomaga budować czystą, beztłuszczową masę mięśni
- Przyspiesza rozwój wydolności, siły i wytrzymałości
- Kontroluje uwalnianie i działanie hormonów anabolicznych
- Zwiększa poziom testosteronu, hormonu wzrostu i IGF-1
- Pomaga przywracać naturalna produkcje hormonów po cyklach
- Sprzyja utrzymaniu efektów zdobytych na cyklu
- Usprawnia funkcjonowanie układu nerwowego
- Łatwiejsze zasypianie, lepszy sen i wypoczynek
- Zwiększa odporność organizmu

Co to jest ZMA?

ZMA to synergistycznie działający układ 3 składników aktywnych: cynku, magnezu oraz witaminy B6. To z pozornie bardzo ciekawe zestawienie, które tylko z pozoru jest suplementem zwyczajnie uzupełniającym w naszej diecie magnez i cynk. Jednak dzięki wykorzystaniu opatentowanej formuły suplementacja tymi minerałami nabiera zupełnie nowego wymiaru. Fenomen ZMA polega bowiem na zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technologicznie postaci cynku i magnezu w ściśle określonych proporcjach. Oryginalna formuła ZMA, dokładnie taka jak REVANGE, bazuje na tzw. chelatach aminokwasowych cynku i magnezu. Minerały w formie chelatów charakteryzują się niezwykle wysoka biodostępnością i aktywnością biologiczna. Absolutna przyswajalność uzyskana została dzięki zabezpieczeniu atomów minerałów aminokwasów. Dzięki temu zabiegowi cynk oraz magnez opierają się niekorzystnemu działaniu środowiska przewodu pokarmowego, nie wchodzą w niekorzystne interakcje z innymi związkami. Mogą dzięki temu zostać wchłonięte do krwioobiegu, a następnie rozprowadzone po organizmie w formie niezmienionej - wywierającej aktywność biologiczna w tkankach docelowych.

Dla kogo przede wszystkim adresowany jest ten produkt?

Pomimo, że ZMA jest suplementem pierwotnie przeznaczonym dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, jego suplementacja może przynieść korzyści niemal każdej stosującej osobie, u której nie ma przeciwwskazań do stosowania magnezu, cynku i witaminy b6.

Stosować od 1 do 2 porcji dziennie. Najkorzystniej jest przyjmować bezpośrednio po treningu/wysiłku fizycznym lub umysłowym/pracy oraz w porze wieczornej przed spaniem.

Wielkosc Porcji: 1 kapsulka\r\nIlosc w Jednej Porcji:\r\n\r\n- Witamina B6 (Pirydoksyna HCl) 10.5mg (525%*) \r\n- Cynk (jako monometioninian i asparaginian) 30mg (200%*)\r\n- Magnez (jako asparaginian) 450mg (113%*)\r\n\r\n* dzienne zapotrzebowanie

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

świetne ZMA

Intensywnie trenuję tajski boks. Miałem problemy z wstawaniem rano, usypianiem. Dzięki temu ZMA nie mam juz tych problemów. Mogę spać 6h a wstanę wypoczęty :)\r\n\r\nA cena? Rewelacyjna! za 90zł mamy ZMA na dwa miesiące! \r\nSuple Hardcorowego Koksa ;)