Trec Speed8

  • Głosów: 6
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria Witaminy i minerały
Cecha Zdrowie
Masa (netto) 20.00 g
Średnia cena 6.60 zł
Rankingi
Ocena 3.44
Witaminy i minerały 55
Zdrowie 67

Wspomaga pracę centralnego oraz obwodowego układu nerwowego. Poprawia koncentrację, zaostrza intelekt oraz zwiększa motywację do pracy i nauki. Poprzez zwiększenie transportu składników odżywczych do mózgu i mięśni, pozwala na intensywniejszy wysiłek oraz szybszą regenerację potreningową. Oparty jest na naturalnych biostymulatorach i neurotransmiterach, które odpowiadają w organizmie za prędkość komunikacji między mózgiem a mięśniami.

Według potrzeb 1 – 2 ampułki (po 20 ml) dziennie. Nie przekraczać dawki 3 ampułek na dobę (60 ml).\ \ *poprawa wydolności podczas wysiłku: 1 ampułka 60 minut przed planowanym treningiem, można powtórzyć dawkę 20 ml podczas wysiłku dłuższego niż 120 minut,\ \ *zmniejszenie uczucia zmęczenia: 1 ampułka , można spożyć w odstępie min. 2-3 godzin kolejne 1-2 ampułki,\ \ *poprawa koncentracji: 1 ampułka, można powtórzyć dawkę w ciągu dnia według potrzeb, redukcja nadwagi: 1-2 ampułki dziennie w odstępie kilku godzin, stosować codziennie.

DMAE(dwumetyloaminoetanol)\r\nDLPA (D, L fenyloalanina)\r\nGABA (kwas gamma-amino-masłowy)\r\nL-acetylokarnityna HCL\r\nSmilax medica \r\nYerba Mate \r\nNaturalna kofeina\r\n

Brak

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

działa ale szkoda zdrowia

Przypomniał mi ten produkt ostatnią klasę licem, jakieś 3 lata temu. Dwa razy wypiłem i byłem zadowolony, z j. polskiego dostałem 4+ z klasówki co u tej nauczycielki było trudne do wykonania, rzeczywiście prawie 8 h się uczyłem, ale publikacje dotyczące negatywnego wpływu na zdrowie mnie skutecznie odstraszyły i was też powinny, ja pije yerba mate 7 razy dziennie i energii mi nigdy nie brak ;)

ligght

Niezła eksplozja

Bardzo dobre. Daje niezłego kopa na momencie i nakręca organizm na wysokie obroty. Po tym mój mózg rzeczywiście przyspieszył , mogłem lepiej i szybciej się skupić. Stosowałem przed maturą. Lecz po dłuższym stosowaniu daje się odczuć negatywne skutki.

Getowiec

Speed8 dopalacz dla mózgu

Osobiście nie zauważyłem specjalnie wystrzałowych efektów ale kazdy ma inny organizm a moj jest wyjątkowo oporny. Cena jest przystępna wiec każdy może wypróbować Polecam ;)

Mati666m

Niebezpieczne dla zdrowia

Przeczytałem lekarską opinię na jego temat. Podobno środek w połączeniu z alkoholem może poważnie szkodzić zdrowiu. Wycofano go nawet z aptek, ale ciągle jest do kupienia. Takie ryzyko mnie nie interesuje.

George

speed 8

Poprawia koncentrację, zaostrza myślenie oraz zwiększa motywację do pracy. polecam