Trec Speed8

  • Głosów: 6
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria Witaminy i minerały
Cecha Zdrowie
Masa (netto) 20.00 g
Średnia cena 6.60 zł
Rankingi
Ocena 3.44
Witaminy i minerały 55
Zdrowie 67

Wspomaga pracę centralnego oraz obwodowego układu nerwowego. Poprawia koncentrację, zaostrza intelekt oraz zwiększa motywację do pracy i nauki. Poprzez zwiększenie transportu składników odżywczych do mózgu i mięśni, pozwala na intensywniejszy wysiłek oraz szybszą regenerację potreningową. Oparty jest na naturalnych biostymulatorach i neurotransmiterach, które odpowiadają w organizmie za prędkość komunikacji między mózgiem a mięśniami.

Według potrzeb 1 – 2 ampułki (po 20 ml) dziennie. Nie przekraczać dawki 3 ampułek na dobę (60 ml).\ \ *poprawa wydolności podczas wysiłku: 1 ampułka 60 minut przed planowanym treningiem, można powtórzyć dawkę 20 ml podczas wysiłku dłuższego niż 120 minut,\ \ *zmniejszenie uczucia zmęczenia: 1 ampułka , można spożyć w odstępie min. 2-3 godzin kolejne 1-2 ampułki,\ \ *poprawa koncentracji: 1 ampułka, można powtórzyć dawkę w ciągu dnia według potrzeb, redukcja nadwagi: 1-2 ampułki dziennie w odstępie kilku godzin, stosować codziennie.

DMAE(dwumetyloaminoetanol)\r\nDLPA (D, L fenyloalanina)\r\nGABA (kwas gamma-amino-masłowy)\r\nL-acetylokarnityna HCL\r\nSmilax medica \r\nYerba Mate \r\nNaturalna kofeina\r\n

Brak

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

speed 8

Poprawia koncentrację, zaostrza myślenie oraz zwiększa motywację do pracy. polecam

slawekpl

Niezła eksplozja

Bardzo dobre. Daje niezłego kopa na momencie i nakręca organizm na wysokie obroty. Po tym mój mózg rzeczywiście przyspieszył , mogłem lepiej i szybciej się skupić. Stosowałem przed maturą. Lecz po dłuższym stosowaniu daje się odczuć negatywne skutki.

Getowiec

działa ale szkoda zdrowia

Przypomniał mi ten produkt ostatnią klasę licem, jakieś 3 lata temu. Dwa razy wypiłem i byłem zadowolony, z j. polskiego dostałem 4+ z klasówki co u tej nauczycielki było trudne do wykonania, rzeczywiście prawie 8 h się uczyłem, ale publikacje dotyczące negatywnego wpływu na zdrowie mnie skutecznie odstraszyły i was też powinny, ja pije yerba mate 7 razy dziennie i energii mi nigdy nie brak ;)

ligght

Niebezpieczne dla zdrowia

Przeczytałem lekarską opinię na jego temat. Podobno środek w połączeniu z alkoholem może poważnie szkodzić zdrowiu. Wycofano go nawet z aptek, ale ciągle jest do kupienia. Takie ryzyko mnie nie interesuje.

George

Speed8 dopalacz dla mózgu

Osobiście nie zauważyłem specjalnie wystrzałowych efektów ale kazdy ma inny organizm a moj jest wyjątkowo oporny. Cena jest przystępna wiec każdy może wypróbować Polecam ;)