Universal Animal Omega

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Universal
Kategoria Zdrowe tłuszcze
Cecha Zdrowie
Masa (netto) 30.00 g
Średnia cena 112.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Zdrowe tłuszcze 16
Zdrowie 141

Esencjalne kwasy tłuszczowe (Essential Fatty Acids - EFA) to kwasy, które nie są syntezowane w organiźmie człowieka i muszą być dostarczane wraz z pożywieniem. Szczególnie duże zapotrzebowanie na te tłuszcze występuje u osób intensywnie trenujących, w przypadku których konieczne okazuje się stosowanie preparatów zwiększających podaż tych składników odżywczych.Preparatem zawierającym wszystkie niezbędne kwasy tłuszczowe jest produkt firmy Universal Animal Omega. Co więcej, zawiera je w dawkach typowych dla diety kulturystów, którzy mają zwiększone zapotrzebowanie.

Działanie:
- Działa korzystnie na układ krwionośny;
- Obniża poziom cholesterolu;
- Zmniejsza ryzyko zawału;
- Poprawia funkcjonowanie układu nerwowego;
- Przyspiesza odnowę potreningową;
- Zwiększa produkcję testosteronu.

Jeśli ćwiczysz rekreacyjnie, nie przywiązujesz zbyt dużej uwagi do stosowanych suplementów kup sobie dowolny produkt z kwasami tłuszczowymi. Jeśli jednak jesteś Animalem, osobą której zależy na najlepszych suplementach, wybór jest oczywisty Animal Omega. Ten preparat zawiera niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6 pochodzące z różnych, naturalnych źródeł.
Omega 3 Fatty Acid (n3-FA) Complex to aż 4000mg nienasyconych kwasów tłuszczowych. Zawiera on tłuszcze z siemienia lnianego, łososia, dorsza, śledzia, anchois, makreli i sardynek.
Żaden inny preparat nie jest aż tak różnorodnym źródłem kwasów Omega 3.

Omega 6 Fatty Acid (n6-FA) Complex to z kolei mieszanka oleju z ogórecznika, szafranu, wiesiołka, sezamu. Zawiera również związki chemiczne zwiększające absorpcję tych składników pokarmowych.

Spożywaj jedną porcję wraz z pierwszym posiłkiem.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii