Seks

Wielokrotny orgazm u mężczyzn – czy to możliwe?

Ostatnio moja partnerka wspominała mi, że są mężczyźni, którzy potrafią osiągać wielokrotny orgazm i że dzięki temu mogą dłużej uprawiać seks. Zasugerowała też, że fajnie by było gdybym ja też się tego nauczył. Czy jej rzeczywiście aż tak może na tym zależeć? Czy to w ogóle możliwe, żebym nagle mógł przeżywać wielokrotne orgazmy?

Swingowanie jako wyraz rewolucji seksualnej

Moja partnerka od pewnego czasu namawia mnie na swinging. Mimo, że bardzo podoba mi się ta propozycja. to martwię się o swoją zazdrość. Nie wiem czy chce się nią dzielić. Czy taki seks może zniszczyć nasz związek?

Afrodyzjaki – czy kobiety je lubią?

Chciałbym częściej uprawiać seks z moją partnerką. Pomyślałem więc, że mógłbym zacząć używać afrodyzjaków. Czy to może się sprawdzić? Czy spodoba jej się mój pomysł?

Zaburzenia erekcji to nie wyrok!

Mam ostatnio problemy ze wzwodem. Bardzo szybko tracę erekcję. Zaczynam się już tym poważnie martwić. Moja partnerka też. Obawiam się, że może zacząć mnie zdradzać skoro ja nie mogę jej zaspokoić. Czy rzeczywiście tak może być?

Trener seksu – czy jest nam potrzebny?

Moja dziewczyna zasugerowała ostatnio, że fajnie byłoby gdybyśmy skorzystali z usług trenera seksu. Sam nie wiem, co o tym myśleć. O co może jej chodzić? Czy jest niezadowolona z naszego życia seksualnego?

Seks po porodzie

Moja żona 3 miesiące temu urodziła mi wspaniałego syna. Jednak od tego czasu prawie w ogóle nie uprawiamy seksu. Czy jest jakaś szansa, że ona znów odzyska ochotę?

Kobiecy orgazm – udaje czy nie?

Zastanawia mnie czy da się jakoś rozpoznać, że moja partnerka udaje orgazm. Za każdym razem po stosunku pytam ją o to, czy go osiągnęła i choć twierdzi, że tak, to nie jestem tego taki pewien. Często wydaje mi się, że ona udaje. Czy można to jakoś sprawdzić?

O czym fantazjują kobiety?

Zastanawia mnie, o czym fantazjują kobiety. Czy im w ogóle potrzebne jest jakieś urozmaicenie w łóżku? Czy lubią eksperymentować? A jeżeli tak to jak je zachęcić do realizowania fantazji?

Cyberseks – seks na odległość

Nie wiem, w jaki sposób radzić sobie z rozłąką z partnerką. Brakuje mi seksu, kiedy nie ma jej obok, a nie chce jej zdradzać. Czy jest jakiś sposób na to, żeby rozładować napięcie seksualne w takich sytuacjach? I to taki sposób, który zaakceptuje moja partnerka?

7 stopni do spełnienia kobiety

Zastanawiasz się, co zrobić, aby zadowolić swoją partnerkę seksualnie? Tak naprawdę nie wiesz czy spełniasz jej oczekiwania? Czy coś powinieneś zmienić? Zadowolenie kobiety wymaga przede wszystkim wrażliwości, cierpliwości i głębokiego zrozumienia.