Seks

Jaka jest w łóżku?

20+, 30+ czy 40 i więcej lat jakie fazy przechodzi kobieta w sprawach łóżkowych w różnych etapach swojego życia. Zobaczcie jak ten temat analizuje Wirginia.

Nie zabij seksu!

Namiętność to nieodłączny element dobrego seksu. Wystarczy kilka błędów, a ochota na seks przejdzie twojej partnerce na dobre. Jak nie zabić seksu radzimy wspólnie z naszymi użytkowniczkami.

30% kobiet chce seksu na pierwszej randce

Tak wynika z badań pisma Men’s Health opublikowanych w październiku 2011. Okazuje się jednak, że opisanie potrzeb czy cech osobowościowych kobiet próbując uspójnić elementy charakterystyczne dla wieku jest niemal niewykonalne.

Anoreksja seksualna

Moja dziewczyna ciągle wykręca się od seksu. Zaczynam się zastanawiać czy nie jest to coś więcej niż tylko „ból głowy”. Czy mam podstawy żeby się martwić?

Miejsca na seks

Chciałbym skosztować trochę, odmiany, czy nawet adrenaliny we wspólnych pieszczotach. Może macie jakieś propozycje atrakcyjnych miejsc?

Seksowne gadżety

„Chcemy z dziewczyną urozmaicić nasze życzcie seksualne. Myślę nad wizytą w sex-shopie i zakupie paru zabawek, ale nie do końca się orientuje w tym co i jak. Może coś polecacie?”

Mieszkam z rodzicami – co z seksem?

Mieszkasz u rodziców oczekując na własne "m". Masz już swoje lata, więc również potrzeby, tym bardziej, iż masz stałego partnera. Jak więc wygląda sytuacja z seksem? Czy krępuje Ciebie obecność rodziców za ścianą? Nad odpowiedziami zastanawiały się użytkowniczki. Sprawdź co napisały.

Płaciłem za miłość – co Ty na to?

Zastanawiasz się co myślą kobiety na temat płatnej miłości? Sprawdź opinie naszych użytkowniczek.

Monogamia – moda czy przeżytek?

Monogamia - za czy przeciw? Sprawdźcie co myślą o tym dziewczyny.

Długość ma znaczenie?

Odwieczne pytanie "czy długość ma znaczenie" zadaliśmy naszym użytkowniczkom. Sprawdźcie co odpowiedziały.