7 stopni do spełnienia kobiety

 • |
 • |
 • Seks
 • Głosów: 0
 • |
 • |
 • Oddaj głos:
7 stopni do spełnienia kobiety
Zastanawiasz się, co zrobić, aby zadowolić swoją partnerkę seksualnie? Tak naprawdę nie wiesz czy spełniasz jej oczekiwania? Czy coś powinieneś zmienić? Zadowolenie kobiety wymaga przede wszystkim wrażliwości, cierpliwości i głębokiego zrozumienia.


 1. Dawaj sygnały przez cały dzień

Jeśli przypominasz sobie o Waszych miłosnych uniesieniach dopiero wieczorem to popełniasz podstawowy błąd. Kobiety lubią być adorowane, podrywane. Spraw, aby to ona sama nie mogła doczekać się tej chwili, wyślij dwuznacznego smsa, czule pocałuj przed wyjściem z pracy, sam zobaczysz, jak wielką siłę mogą mieć takie małe sygnały.

 1. Kłótnie zostaw za drzwiami sypialni.

Kobiety mają tendencję do roztrząsania spraw życia codziennego przed snem.Wykaż się jednak wyrozumiałością i cierpliwością. Wysłuchaj, jednak łagodnie zakończ rozmowę. Poproś o przełożenie trudnych rozmów na kolejny dzień. Wspólnie musicie się nauczyć, że sypialnia to nie miejsce na kłótnie, ale odpoczynek i relaks.

 1. Zadbaj o grę wstępną

Pomyśl o niej już wcześniej – przygotuj romantyczną kolację lub truskawki z szampanem do łóżka. Rozpal wszystkie jej zmysły, szepcz czułe słówka, dotykaj. Poczuj siłę czasu „przed”, może być on równie podniecający jak sam stosunek, a dodatkowo znacznie Was do siebie przybliży.

 1. Wyłącz telewizor

Oboje zgodziliście się na umieszczenie telewizora w sypialni? Nie ma problemu! Jednak nie jest to jednoznaczne z chwytaniem za pilota w momencie przekroczenia progu sypialni. Romantyzmu nie doda brzęczący w tle serial, czy mecz.

 1. Nie tylko wieczorem

Postaraj się namówić swoją partnerkę na sex o innej porze dnia niż wieczór. Dla Was obojgu może okazać się to fantastycznym przeżyciem. Pod koniec dnia większość z nas odczuwa już spore zmęczenie i pomimo szczerych chęci nie ma siły na pieszczoty.

 1. Rozmawiaj

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości pytaj, tylko rozmowa pozwoli Wam dojść do perfekcji, tylko dzięki rozmowie dowiesz się o pragnieniach kobiety. Postaraj się jednak zaaranżować raczej luźną pogawędkę niż poważną rozprawę. Sex to dla wielu kobiet jeszcze temat bardzo delikatny, nie zawsze chcemy przechodzić do sedna „prosto z mostu”.

 1. Nie doszukuj się problemów „na siłę”

Pytaj, ale nie wyciągaj na siłę, nie ma nic bardziej irytującego od odpowiedzi: „No pewnie, przecież i tak nie powiesz mi prawdy”. Skoro kobieta odpowiada, że wszystko jest w porządku, to albo rzeczywiście nie ma Tobie nic do zarzucenia, albo po prostu nie jest gotowa, żeby o tym rozmawiać. Odpuść, poczekaj cierpliwie, wyczuj odpowiedni moment, dobry humor i spróbuj ponownie

Przestrzeganie tych kilku prostych zasad pozwoli Wam zachować na długo szczęśliwe życie seksualne. Zrozumienie, cierpliwość i troska o drugą osobę to droga do Waszego wspólnego spełnienia.