Seks

Przyjaciel od łóżka

Nie mam obecnie dziewczyny jako takiej. Mam koleżanki, jedną bliższą. Fajnie nam się gada i w ogóle, jednak nie chcemy się angażować. No, ale seks to chyba nie angażowanie się?

Od czego zależy apetyt na seks u kobiety?

Zauważyłem, że u mojej dziewczyny mniej więcej w tym samym czasie w ciągu miesiąca zwiększa się popęd seksualny. Czy to jest możliwe? Od czego zależy poziom libido u kobiet?

Masaż erotyczny

"Wiem, że domeną gejsz jest sztuka masażu erotycznego. Może kobiety mają w tym aspekcie lepszą intuicję, wyczucie? Może kilka przykładów techniki? Może uda mi się namówić moją kobietę do sięgania po niego."

Nietypowy seks

Szukam inspiracji do nowych wrażeń w łóżku. Chcemy spróbować z dziewczyną czegoś nowego. Może macie jakieś ciekawe pomysły?

Filmy erotyczne – urozmaicenie czy niebezpieczeństwo?

Zanim poznałem obecną dziewczynę od czasu do czasu oglądałem filmy erotyczne. Teraz zastanawiam się, czy nie powinienem zaproponować takich seansów również mojej dziewczynie, aby urozmaicić nasze życie seksualne. Boję się jednak jej reakcji. Jak tą sprawę najlepiej rozegrać?

Co obniża libido u kobiety?

„Moja kobieta nie ma ostatnio ochoty na seks. Nie do końca rozumiem jej opory. Co właściwie wpływa na obniżenie popędu u kobiet?”

O czym myślą kobiety...

Męską głowę cztery razy częściej zaprząta seks niż kobiecą. O czym więc Panie myślą najczęściej?

Tabletki antykoncepcyjne – czy tak bardzo złe?

Od kiedy moja dziewczyna zaczęła brać tabletki antykoncepcyjne jest rozdrażniona, martwi się też, że metoda ta źle wpłynie na jej organizm. Ja również obawiam się, że stosowanie tabletek antykoncepcyjnych pozostawi swój ślad nie tylko na jej samopoczuciu, ale również na zdrowiu. Czy mogą one mieć aż taki wpływ na zdrowie kobiety?

Sex w czasie ciąży

Moja żona jest w ciąży. Wiem , że seks w tym czasie nie jest zabroniony, ale chyba powinien trochę inaczej wyglądać?

Jak rozpoznać u kobiety orgazm?

„Tyle się słyszy o tym, że kobiety udają orgazm. Zastanawiam się czy można jakoś rozpoznać to, czy kobieta przeżywa go naprawdę. Jakie są objawy orgazmu u kobiety?”