Cyberseks – seks na odległość

  • |
  • |
  • Seks
  • Głosów: 5
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Cyberseks – seks na odległość
Nie wiem, w jaki sposób radzić sobie z rozłąką z partnerką. Brakuje mi seksu, kiedy nie ma jej obok, a nie chce jej zdradzać. Czy jest jakiś sposób na to, żeby rozładować napięcie seksualne w takich sytuacjach? I to taki sposób, który zaakceptuje moja partnerka?

Uprawianie seksu z partnerem, którego nie ma w pobliżu do tej pory było niemożliwe. Brak jego fizycznej obecności spowodowanej chociażby wyjazdem służbowym, był powodem cierpienia kochanków. Rozwiązaniem takiej sytuacji okazał się być Internet. Jego nieograniczone możliwości zapewniają także dostęp do wirtualnego seksu. Co ważniejsze, cyberseks może być źródłem wielu ekscytujących przeżyć i urozmaicać życie seksualne.

Czym jest cyberseks?

Cyberseks polega na wysyłaniu do partnera pobudzających seksualnie komunikatów, które mają opisywać własne doznania. Odbywa się to za pośrednictwem Internetu, z zastosowaniem różnego rodzaju czatów, komunikatorów i e-maili. Czasem rozszerza się definicje cyberseksu także o pobudzające rozmowy przez telefon, czy pisanie sms-ów. Obejmuje on również erotyczne gry, pornografię, zachowania masturbacyjne i kreowanie rzeczywistości wirtualnej.

Zasady uprawiania cyberseksu

Osoby uprawiające cyberseks mają za zadanie opisać dokładnie swoje myśli, fantazje i doznania. Ich celem jest wyobrażenie sobie wspólnego uprawiania seksu. Największą rolę odgrywa więc wyobraźnia. Pomóc jej mają precyzyjne opisy stroju, jaki mają na sobie partnerzy, tego co by wspólnie robili, a czasem także zdjęcia i rozmowy głosowe. Jakość cyberseksu zależy głównie od umiejętności wywoływania w umysłach partnerów żywych obrazów.

Cyberseks kobiecym okiem

Cyberseks idealnie nadaje się więc do rozładowywania napięcia seksualnego zarówno
Twojego, jak i partnerki. Kobiety uwielbiają, kiedy rozbudza się ich wyobraźnie i puszcza wodze fantazji. Stanowi to dla nich ekscytującą przygodę i dostarcza niesamowicie dużo przyjemności. Pobudzając wyobraźnie pozwala im także zaspokoić wszystkie ukryte fantazje seksualne. Tym bardziej, że taka forma wiąże się z dużo mniejszymi oporami w komunikowaniu własnych pragnień, a to właśnie z tym kobiety często mają problem.

Chętne czy niechętne?

Nie musisz się więc obawiać składania kobietom propozycji dotyczących cyberseksu. Są one coraz bardziej otwarte na wszelkie eksperymenty i czerpią coraz więcej radości z nowych praktyk seksualnych. Co więcej, to właśnie kobiety uważają, że seks nie jest jedynie aktem fizycznym, ale przede wszystkim tym co odgrywa się w naszych głowach. A to właśnie na tym, co się w głowie dzieje bazuje cyberseks.

Jak ułatwić uprawianie cyberseksu?

Obecnie pojawia się coraz więcej gadżetów mających jeszcze bardziej wzmocnić i ułatwić uprawianie cyberseksu. Początkowo były to jedynie kamery internetowe. Teraz ukazuje się coraz więcej bardziej zaawansowanych gadżetów. Jednym z nich jest bielizna Fundawear. Bielizna ta została po brzegi wypchana czujnikami, które mają reagować na polecenia przesyłane do niej ze Smartfona. Dzięki niej możemy dosłownie dotykać partnera na odległość. Mamy pewność, że odczuje on każde nasze muśnięcie dotykowego ekranu jako przyjemne wibracje.

Zalety cyberseksu

Nie wiesz jak przekonać swoją partnerkę do cyberseksu? Może po prostu opowiedz jej o jego zaletach! Przede wszystkim dzięki niemu zarówno Ty jak i ona możecie pokonywać własną nieśmiałość i spełniać fantazje seksualne. Nie musicie się także obawiać o ryzyko zajścia w ciąże czy choroby weneryczne. Może być on świetną metodą na grę wstępną lub niezwykle silnym afrodyzjakiem. Dodatkowo pozwala zaspokoić partnerkę nawet, kiedy jesteś w zupełnie innym niż ona miejscu.

Cyberseks może być wspaniałą alternatywą na zaspokajanie swoich potrzeb w momencie kiedy, Ty i Twoja partnerka jesteście w innych miejscach. A co najważniejsze, sprawia onogromną przyjemność kobietom! Dzięki uprawianiu takiego seksu możecie pogłębić waszą relacje i dużo lepiej się poznać. To natomiast przyczyni się do jeszcze lepszego seksu.


Powiem szczerze, że bardzo dużo testowałem różnego rodzaju anonse erotyczne, portale randkowe, sex linie i inne ogłoszenia erotyczne. Wszystko było tylko dla ciągnięcia pieniędzy i nigdy nie doszło do niczego ... znalazłem przypadkiem stronę www.sexnumer.pl, poznałem Karolinę obecnie moją przjaciółkę, z którą spotkałem się już kilka razy i jest super :) Polecam ten sex telefon, tanio, dyskretnie i pewnie ... nie to żebym robił reklamę :P

Hej Jestem Sandra i mam 20 lat Zapraszam chlopaki na cyberseks na kamerce Wrazenia gwarantowane, nie bedziecie zalowac :) Po szczegoly napisz na [email protected] P.S. Robie tez pissing :)