Ich troje w łóżku

  • |
  • |
  • Seks
  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Ich troje w łóżku
Chciałbym spróbować seksu w trójkącie. Boję się o tym jednak porozmawiać z moją partnerką i że to zniszczy nasz związek. Z drugiej strony bardzo często w moich myślach pojawia się ta fantazja i chciałbym ją zrealizować. Często wyobrażam sobie to, jak dwie kobiety na moich oczach pieszczą się a potem uprawiamy seks. Co o tego rodzaju seksie sądzą kobiety?

Fantazjowanie o seksie z dwoma kobietami jest dość powszechne wśród mężczyzn. Wielu z nich odczuwa bardzo silne podniecenie seksualne patrząc na erotyczne zabawy kobiet. Niektórzy mężczyźni ponadto marzą o tym, aby sprostać dwóm kobietom. Chcą się w ten sposób sprawdzić czy też potwierdzić swoje umiejętności łóżkowe.

Często tego typu fantazje wiążą się także z chęcią wprowadzenie urozmaiceń i dreszczyku emocji lub są wynikiem znudzenia aktualnym życiem erotycznym. Czasami natomiast wynikają z naturalnej dla każdego człowieka ciekawości. Bywa także, że chęć uczestnictwa w trójkącie jest ujawnieniem tendencji biseksualnych czy homoseksualnych .

Trójkąty tylko dla mężczyzn?

Mimo, że zabawa w trójkę wydaje się bardzo kusząca i może wyzwalać bardzo wysoki stopień podniecenia seksualnego tylko niektórzy z nas się na niego decydują a więc bardzo często tego typu fantazje pozostają w sferze marzeń. Wymaga on od uczestników bardzo wysokiej pewności siebie tj. swoich umiejętności seksualnych, braku kompleksów dotyczących własnego ciała ale także braku zahamowań w sferze seksu. Możliwe, że to z tego powodu częściej na trójkąt decydują się mężczyźni.

Badania naukowe bowiem pokazują, że to oni odznaczają się wyższą samooceną i zadowoleniem z własnego ciała. Ponadto seks dla kobiet często wiąże się z uczuciem i dlatego wiele z nich wykazuje opór przed tego typu zabawami. Trójkąt bowiem to nie miejsce na emocje i uczucia. Niektóre przedstawicielki płci pięknej mogą także upatrywać się zakamuflowanej chęci zdrady i będą wykazywały zazdrość o uczestniczkę trójkąta. Kobieta może także obawiać się tego, że seks z dwoma kobietami dla jej partnera stanie się bardzo ekscytujący i znacznie bardziej atrakcyjny niż ten tradycyjny. To rodzi lęk przed tym, czy po tego typu przygodzie będzie możliwy i nadal przyjemny seks we dwoje.

Rozmawiaj o fantazjach

Rozmowa na ten delikatny temat z partnerem jest bardzo ważna tym bardziej, jeśli bardzo pragniemy zrealizować tą fantazję. Należy pamiętać jednak, że nie wszystkie pary poradzą sobie z tak dużym emocjonalnym obciążeniem, jakie może wywołać widok naszego partnera w objęciach innej osoby. Dla niektórych z nas ten rodzaj seksu może stanowić tylko jednorazową przygodę - spełnienie fantazji, dla innych może niestety stać się jedyną w pełni satysfakcjonującą formę życia erotycznego.

Ponadto inny wymiar doznań, jaki niesie seks w trójkę, może znacznie zachwiać równowagę w związku. Powrót do poprzedniej relacji może zatem być niemożliwy a przynajmniej trudny. Z tych właśnie przyczyn warto zastanowić się czy stały związek to miejsce na spełnianie tego typu marzeń. Trójkąt bowiem to nie miejsce na uczucia i miłość a tylko i wyłącznie na metodę eksperymentów z własną seksualnością.

Opinie naszych użytkowniczek:

Zapytaliśmy nasze użytkowniczki o ich punkt widzenia w tym temacie?

[fot2] chiquitica

Uważam, że mężczyzna który chciałbym spróbować seksu w trójkącie tak naprawdę nie kocha swojej partnerki. Dla mnie seks jest nieodłącznym elementem miłości, nie można tych dwóch rzeczy rozgraniczać. Nie wyobrażam sobie kogoś zupełnie przypadkowego przepuścić do tak intymnej strefy.

[fot3] minerva

Fantazje są po to aby je realizować. Choć myślę, ze w stałym związku zrealizowanie akurat tej fantazji może być trudne. Nie wiem, czy mogłabym po takim wydarzeniu przejść z moim partnerem do porządku dziennego.