Jak namówić ją na seks oralny?

  • |
  • |
  • Seks
  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Jak namówić ją na seks oralny?
Moja partnerka chce uprawiać seks oralny, ale tylko wtedy, gdy to ja jestem stroną aktywną. Sama nie chce mnie w ten sposób pieścić. Jak ją do tego przekonać?

Seks oralny bywa kontrowersyjny. Niektóre z nas nie mają żadnych oporów, aby pieścić swojego partnera w ten sposób, a inne uważają, że jest to obrzydliwe albo nawet upokarzające. Dopóki nie dowiesz się, co jest powodem, dla którego Twoja partnerka odmawia Ci seksu oralnego, trudno będzie Ci to zmienić.

Najważniejsza rozmowa

Właśnie dlatego rozmowa jest najważniejsza. Spróbuj zapytać swoją partnerkę, co sprawia, że nie lubi pieścić Cię w ten sposób. Zazwyczaj jest tak, że odrzuca nas od takiego seksu zwyczajny brak higieny. Zdarza się także, że boimy się, że partner będzie chciał doprowadzić do wytrysku w naszych ustach, a nie każda kobieta to akceptuje. A czasami niechęć jest związana po prostu z naszymi przekonaniami.

Zadbaj o higienę

Higiena zawsze powinna być podstawą, dlatego dbaj o nią każdego dnia. Dobrze by też było, gdybyś umył się tuż przed pieszczotami. Wtedy Twoja partnerka będzie miała mniejsze opory, aby sprawić Ci przyjemność ustami. Możesz też zapytać ją, czy wolałaby, żebyś był tam całkowicie gładki – jeśli tak, to zrób to dla niej.

Powiedz o swoich oczekiwaniach

Jeżeli opory Twojej partnerki wynikają ze strachu, że mógłbyś skończyć w jej ustach, to powiedz, że tego nie wymagasz. Ustalcie również znak, który będzie sygnalizował o zbliżającym się wytrysku. Dzięki temu Twoja partnerka będzie mogła przerwać w odpowiednim momencie i dokończyć pieszczoty w inny sposób. To pozbawi ją również lęku, a więc zwiększą się Twoje szanse na częstszy seks oralny.

Zrób z tego zabawę

Innym sposobem, aby zachęcić partnerkę do pieszczot oralnych jest uczynienie z seksu oralnego zabawy. W tym celu możesz użyć różnych przysmaków, które partnerka będzie mogła zjadać albo zlizywać z Twojego ciała. Oczywiście musisz je umieścić w miejscach, w których chciałbyś być całowany.

Walka z przekonaniami

Jeżeli natomiast niechęć do seksu oralnego wynika z przekonania Twojej partnerki, że jest to poniżające dla kobiety, to możesz spróbować porozmawiać z nią na ten temat. Zapytaj ją, co dokładnie sprawia, że w ten sposób myśli? Może problem stanowi pozycja, w której miałaby Ci sprawiać przyjemność ustami. Na większości filmów pornograficznych prezentuje się bowiem pozycje, w której kobieta klęczy przed swoim mężczyzną – to właśnie ta pozycja może jej się wydawać upokarzająca. Jeżeli to tylko kwestia tego, to możesz zaproponować jej inną pozycję, w której np. będziesz leżał na plecach. Możecie także zdecydować się na pozycję 69 – wtedy korzyść będzie obopólna.

A jeżeli przekonania związane są z czymś innym, to może być Ci trudno z tym walczyć. Wtedy są trzy wyjścia: możesz sobie odpuścić namawianie, możesz starać się dużo rozmawiać na ten temat i próbować zmienić przekonania partnerki albo poczekać, aż zażyłość między wami będzie większa. Im bliżsi sobie będziecie, tym większa szansa na seks oralny.


Zdjęcie główne: Photo credit: dadevoti / Foter / CC BY