Kiedy kobieta uważa faceta za kiepskiego w łóżku?

  • |
  • |
  • Seks
  • Głosów: 1
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Kiedy kobieta uważa faceta za kiepskiego w łóżku?
Zastanawiam się, co sprawia, że kobiety uznają facetów za kiepskich w łóżku? Czy chodzi tu tylko o brak techniki, czy może o coś jeszcze?

Każdy mężczyzna pragnie być idealnym kochankiem, którego kobiety będą uznawały za boga seksu. Jednak, choć wszyscy tego pragną, to nie każdy ma na tyle umiejętności, by tak go tytyłować. Czasami mężczyźni popełniają podstawowe błędy, które od razu sprawiają, że postrzegani są przez nas jako kiepscy kochankowie. Jeżeli chcesz się przed nimi ustrzec, zachęcam do lektury.

1) Brak gry wstępnej

O tym jak ważna jest gra wstępna wiedzą praktycznie wszyscy, ale nadal zdarza się, że mężczyźni o niej zapominają. Pamiętaj więc, że pomijając grę wstępna, nie mamy szans się porządnie rozpalić i odczuwać takiej przyjemności, jaką odczuwałybyśmy, gdybyś poświęcił wcześniej odrobinę czasu na pieszczoty. Co więcej, zbyt szybkie rozpoczynanie seksu wiąże się z ryzykiem, że nie będziemy na niego gotowe, a to może narazić nas na ból.

2) Brak obserwowania reakcji kobiety

Oczywiście, lubimy kiedy mężczyzna stara się w łóżku i pracuje nad swoją techniką. Ale jeżeli wzoruje się na filmach porno albo testuje nowe techniki nie zwracając przy tym uwagi, czy jest nam przyjemnie, to niestety nie jesteśmy w stanie czerpać przyjemności z takiego seksu. Pamiętaj więc, aby nas obserwować i kiedy widzisz, że jest nam dobrze – nie kombinuj. Nie zmieniaj pozycji, czy rodzaju pieszczoty dopóki nie zauważysz, że nasz entuzjazm zaczyna się osłabiać.

3) Ciągłe pytania w trakcie

Zadawanie w trakcie stosunku ciągłych pytań o to, czy jest nam dobrze, czy ta pozycja jest odpowiednia albo czy wszystko jest w porządku zaburza seks. A już najgorszym pytaniem z możliwych jest pytanie o to, czy już dochodzimy. Lepiej więc, zamiast zadawania nam pytań, po prostu nas obserwuj, a znajdziesz odpowiedź na każde swoje pytanie.

4) Przedwczesny wytrysk, który kończy seks

Każdemu może zdarzyć się przedwczesny wytrysk i jesteśmy w tej sprawie zazwyczaj wyrozumiałe. Jeżeli jednak skończysz igraszki tylko dlatego, że miałeś już orgazm i nie poczekasz na nasze szczytowanie, to nie licz na to, że uznamy Cię za świetnego kochanka. Pamiętaj, że sposobów na to, by nas zaspokoić jest wiele. Niekoniecznie musi dochodzić do penetracji, żebyśmy mogły przeżyć orgazm. Co więcej, znacznie częściej zdarzają nam się orgazmy łechtaczkowe niż pochwowe. Wykorzystaj więc tą informację i działaj!

5) Niedbanie o to, co będzie po seksie

Pamiętaj, że po seksie oczekujemy czułości. Odwracanie się na drugi bok i zasypianie albo szybkie ubieranie się i wracanie do swoich obowiązków, to podstawowy błąd. Poświęć nam chociaż 10 minut po stosunku i okaż czułość, a będziesz przez nas postrzegany jako wspaniały kochanek.

6) Niezadbane ciało

Ostatnim z błędów jest nie dbanie o swoje ciało. Nawet, jeśli masz świetną technikę i idealne wyczucie, na nic Ci się to zda, kiedy zauważymy, że jesteś zaniedbany. I mówiąc zaniedbany nie mamy wcale na myśli tego, że nie jesteś wspaniale umięśniony i opalony. Zależy nam tylko na tym, abyś dbał o higienę.


Z niewymienionych przez autorkę artykułu zachowania kiepskiego kochanka to : nieumiejętność doprowadzenia kobiety do orgazmu czy to palcami czy językiem, nieumiejętność masażu erotycznego, nieumiejętność pieszczot kobiecych piersi.