Seks na jedną noc

  • |
  • |
  • Seks
  • Głosów: 10
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Seks na jedną noc
Zastanawiam się, co kobiety myślą o seksie na jedną noc. I czy w ogóle lubią takie akcje? A jeżeli tak, to jak uwieść kobietę, by na tą jedną noc mi się oddała?

Szybki, jednorazowy seks, którego jedynym celem jest zaspokojenie pożądania i swojej erotycznej ciekawości jest raczej domeną mężczyzn. My kobiety rzadko kiedy jesteśmy entuzjastycznie nastawione do tego typu zabawy. Seks jest bowiem dla nas nierozerwalnie związany z uczuciami. Bardzo rzadko zdarzają się więc sytuacje, gdy jesteśmy w stanie pójść do łóżka z kimś, do kogo absolutnie nic nie czujemy. Z drugiej jednak strony coraz częściej słyszy się o przypadkach kobiet, które poszukują seksu na jedną noc.

Jakie to kobiety?

Kobiety, które szukają zaspokojenia tylko na jedną noc są zazwyczaj kobietami zapracowanymi, które nie mają czasu na pogłębianie relacji, a przy tym lubią seks. Nie pójdą jednak do łóżka z byle kim. Mężczyzna musi je oczarować, bo mają zazwyczaj wysokie wymagania.

Inną grupą kobiet, które decydują się na taką zabawę są kobiety, które mają dość tego, że to mężczyźni traktują instrumentalnie płeć piękną i chcą się niejako zemścić, i zamienić się z nimi rolami. Teraz to one chcą mieć poczucie, że wykorzystują mężczyzn i przy okazji czerpią z tego przyjemność.

Trzecią grupą kobiet są kobiety, które nie tylko lubią seks, ale i przygody, a taki jednorazowy seks kojarzy im się z niezłą zabawą i dreszczykiem adrenaliny. To właśnie ten dreszczyk emocji popycha je do tego typu zabawy.

Ostatnią grupą są kobiety, które boją się wchodzić w stałe związki. Przeraża je myśl o wspólnym życiu i wykonywaniu codziennych obowiązków. Boją się nudy, które spotyka większość par po latach. Dlatego chętnie dają się namówić na seks bez zobowiązań.

Jak często?

Nie zapominajmy jednak, że nadal szybki, jednorazowy seks jest rzadkością wśród kobiet. Badania przeprowadzone w 1989r. przez Clarka i Hatfielda, które polegały na tym, że do badanej kobiety podchodził pomocnik i proponował przelotny seks, pokazały, że na taki seks nie zdecydowała się żadna kobieta. Ale kolejne badania, przeprowadzone już w 2011r. przez Guéguena wskazało, że na taki seks zdecydowało się 2% kobiet. To tylko potwierdza, że nasz świat się zmienił i kobiety inaczej niż kiedyś zaczynają podchodzić do seksu.

Jak poderwać dziewczynę na jedną noc?

Jeżeli chcesz poderwać dziewczynę na jedną noc, to musisz pamiętać o kilku zasadach.

Przede wszystkim wyczuj, która kobieta ma na to ochotę. Taką kobietę poznasz po tym, że stara się zostać zauważona i chętnie będzie z Tobą flirtowała, a nawet sama będzie Cię prowokowała.

Po drugie, stopniowo stawaj się coraz odważniejszy. Flirtuj z nią i staraj się ją przez przypadek dotykać.

Po trzecie, nigdy nie proponuj seksu wprost! To musi samo wypłynąć pod wpływem chwili.

Po czwarte, kiedy czujesz, że napięcie między Wami się wzmaga, zaproponuj jej udanie się w jakieś ustronne miejsce. Jeżeli się zgodzi, masz pewność, że będzie miała ochotę na seks.

Po piąte, kiedy znajdziecie się w jakiś ustronniejszym miejscu, pocałuj ją. A reszta pójdzie już sama.

Nigdy nie zapominaj jednak o zabezpieczeniu! Nawet, jeśli dziewczyna lubi poczuć dreszczyk emocji, to taki z pewnością jej się nie spodoba.