Seksowne zawody, czyli co podnieca kobiety

 • |
 • |
 • Seks
 • Głosów: 1
 • |
 • |
 • Oddaj głos:
Seksowne zawody, czyli co podnieca kobiety
Ostatnio słyszałem, że niektóre zawody są przez kobiety uznawane za bardziej seksowne od innych. Jakie to zawody i dlaczego są w ten sposób postrzegane?

Niektóre zawody silnie pobudzają naszą fantazje. Wiążą się bowiem ściśle z pewnymi bardzo pożądanymi przez nas cechami. Jakie to zawody?

 1. Biznesmen, premier, prezydent

To grupa zawodów związana z przynależnością do pewnej elity społecznej. Mężczyzn takich uważamy za stanowczych, zdecydowanych, męskich i dość szorstkich, co czasem bywa bardzo podniecające. Przy cechach tych wygląd prawie całkowicie traci na znaczeniu. Nie jest więc ważne czy mężczyzna taki rzeczywiście jest atrakcyjny fizycznie.

 1. Lekarz

Lekarz kojarzy nam się natomiast z odpowiedzialnym i nie bojącym się podejmowania decyzji mężczyzną. Przy takich facetach czujemy się po prostu bezpiecznie i chętnie wtulamy się w ich ramiona.

 1. Architekt

Architekci są osobami kreatywnymi i pomysłowymi. Fantazjując o nich myślimy o nietypowym i pełnym emocji seksie. Co więcej, ich zarobki mogłyby zapewnić nam stabilizację życiową, której pragnie każda kobieta. Połączenie stabilizacji z fantazją i kreatywnością jest bardzo podniecające.

 1. Dziennikarz

Zawód dziennikarza kojarzy się nam natomiast z przebojowością, śmiałością i otwartością. Taki zestaw cech może być w łóżku bardzo podniecający i zapewniać fantastyczne doznania.

 1. Pracownik budowlany

Mężczyzn pracujących na budowie postrzegamy przede wszystkim przez pryzmat ich siły. Zawód ten jest bardzo „męski”. Przywodzi więc nam na myśl prawdziwego mężczyznę, który ma własne zdanie i potrafi je wyrazić. Takiego zdecydowania oczekujemy także w łóżku!

 1. Artysta

Artyści to mężczyźni, których postrzegamy jako wolnych i wyrazistych. Wydają się być przy tym bardzo empatyczni, wrażliwi i delikatni. Seks z takim facetami mógłby więc być bardzo namiętny, czuły i romantyczny.

 1. Strażak

Strażak to przede wszystkim bardzo odważny mężczyzna. Ratuje życie innym imponując przy tym rzeszy kobiet. Musi mieć niesamowicie dobre serce, a przy tym jest zazwyczaj bardzo męski i silny. To wydaje się być gwarancję tego, że zadba także o nasze potrzeby w łóżku i poświęci nam wystarczająco dużo uwagi.

 1. Sportowiec

Sportowcy to przystojni mężczyźni, którzy mają fantastyczną kondycję. Zapowiadają więc długi i namiętny seks, który nie zostanie przerwany zmęczeniem. Można też z nimi popróbować pozycji, których żaden nie wysportowany facet spróbować by nie mógł.

Listy najseksowniejszych zawodów pozostają względnie stałe. Bazują one jednak przede wszystkim na stereotypach. Pomimo tego, że badania dowodzą, iż zawód, który wykonuje mężczyzna ma ogromny wpływ na kobiecą wyobraźnię, nie jest wykluczone, że mężczyzna pracujący w inny sposób, nie będzie dla nas pociągający. Najważniejsze jest bowiem to jakie cechyposiada i czy potrafi umiejętnie je wykorzystać w łóżku. Nasze fantazje można jednak zaspokoić przebierając się w łóżku za mężczyznę wykonującego jeden z wymienionych powyżej zawodów.


A gdzie prawnik ? Choć nie jestem kobietą to nie sądzę, że premier i prezydent był na pierwszym miejscu( Donald i Bronek tacy męscy hehe)