Spraw, by była lepsza w łóżku!

  • |
  • |
  • Seks
  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Spraw, by była lepsza w łóżku!
Moja partnerka nie zawsze wie co robić, aby mi sprawić przyjemność. Nie wiem, jak na nią wpłynąć, żeby to się zmieniło. Przez to nie zawsze nam się układa w łóżku. Jak jej zasugerować pewne zmiany?

Zanim partnerzy poznają swoje potrzeby i nauczą się sprawiać sobie przyjemność, czasami potrzeba trochę czasu. Trudno bowiem trafić na kogoś o identycznych preferencjach. Dlatego warto uczyć się siebie nawzajem. Nie zawsze jednak mówienie wprost o tym, co nam się nie podoba i co można by w seksie poprawić jest dobrym pomysłem. Jest to temat delikatny, a partnerka może być nieśmiała i mieć trudności w prowadzeniu szczerych rozmów o seksie. Dlatego warto poznać kilka prostych sztuczek, które pomogą rozwiązać ten problem.

1. Poczekaj na jej ruch

Jeżeli to zawsze Ty musisz inicjować współżycie i chciałbyś, aby tym razem zachęcała Cię do tego Twoja partnerka, to weź ją na przeczekanie. Często bowiem stajemy się wycofane, kiedynasz partner jest ciągle stroną aktywną. Lubimy być zdobywane, więc jest to nam na rękę. Jeżeli przestaniesz inicjować seks, to apetyt Twojej drugiej połówki zacznie rosnąć i to ona będzie Cię zdobywać. Bądź jednak cierpliwy, bo czasami może to potrwać nawet tydzień.

2. Zaangażują ją w grę wstępną

Jeżeli Twoja partnerka wymaga długich, wstępnych pieszczot, podczas których czujesz się zaniedbywany, to włącz ją do gry wstępnej. Zaproponuj pozycję 69 albo w odpowiednim momencie, gdy jest podniecona i może zrobić dla Ciebie wszystko, dyskretnie nakieruj jej dłoń na miejsce, na którego pieszczenie masz w tym momencie ochotę.

3. Pokaż jej jak to się robi

Twoja partnerka pieści Cię zbyt delikatnie ręką i boi się zdecydowanych ruchów? My kobiety, zwłaszcza kiedy jesteśmy młode i niedoświadczone lub po prostu nieśmiałe, nie zawsze wiemy, jak odpowiednio zająć się penisem partnera. Tym bardziej, że każdy ma inne upodobania. W takiej sytuacji najlepiej jest ująć dłoń partnerki swoją ręką i pokazać, jakie ruchy powinna wykonywać. W ten sposób nauczysz ją swoich preferencji i pokażesz, jakie tempo i jak silne ruchy sprawiają Ci największą przyjemność.

4. Naucz ją idealnego seksu oralnego

Wiele z nas ma opory przed pieszczeniem partnera ustami. Jeżeli Twoja partnerka również niechętnie się za to zabiera, to zastanów się, dlaczego tak się dzieje. Może w danej pozycji czuje się po prostu niekomfortowo. Często bowiem pozycje rodem z filmów porno, czyli np. klękanie przed partnerem, jest niewygodne i może sprawiać, że czujemy się nieswojo. Dlatego lepiej połóż się na wznak albo pozwól partnerce siedzieć na skraju łóżka, kiedy Ty będziesz przed nią stał. Pokaż jej także, iż seks oralny nie ogranicza się jedynie do pieszczenia ustami. Podczas takich pieszczot skieruj jej dłoń na swojego penisa i zasugeruj, że w ten sposób sprawi Ci większą przyjemność.

5. Dodaj jej odwagi

Jeżeli Twoja partnerka jest nieśmiała i ma kompleksy na punkcie swojego wyglądu, co hamuje jej zachowania seksualne, to spraw, żeby stała się odważniejsza. Być może krępuje ją po prostu to, że na nią patrzysz. Pozwól jej więc zawiązać sobie oczy i daj przejąć inicjatywę. W ten sposób zademonstrujesz swoje oddanie się partnerce i zaufanie do niej. To sprawia, że łatwiej nam - kobietom pokazać drugą stronę swojej natury – tę bardziej odważną i wyzwoloną.

Zdjęcie główne: Photo credit: andresdavid90 / iW / CC BY