Sygnały, które świadczą o tym, że ona ma ochotę na seks

  • |
  • |
  • Seks
  • Głosów: 6
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Sygnały, które świadczą o tym, że ona ma ochotę na seks
Nie wiem jak rozpoznać, czy dziewczyna, która mnie interesuje, ma ochotę na seks. Czy wysyła jakieś sygnały? Jestem w stanie je odczytać?

Każda z nas, gdy ma ochotę na seks, nawet nieświadomie, wysyła odpowiednie sygnały. Im silniejszy apetyt na seks, tym sygnały stają się łatwiejsze do odczytania. Co może świadczyć o tym, że czujemy pożądanie?

1. Ukradkowe, namiętne spojrzenia

Pierwszym widocznym sygnałem są ukradkowe spojrzenia. Kiedy ktoś wzbudza w nas pożądanie przyglądamy mu się nieco dłużej i w inny sposób niż zazwyczaj. Wzrok jest namiętny i nie odwracamy go, gdy się nas na nim przyłapie. Chyba, że jesteśmy nieśmiałe. Wtedy możemy odwrócić wzrok, ale później znów rzucamy ukradkowe spojrzenie.

2. Mowa ciała, bawienie się włosami

Nie tylko wzrok zdradza nasze pożądanie. Rozpoznać je można również po naszej mowie ciała. Jeśli zaczynamy się prężyć, przeciągać, zakładamy seksownie nogę na nogę albo bawimy się zalotnie włosami, to może być oznaka, że mamy na Ciebie ochotę.

3. Szukanie kontaktu

Potrafimy też być bardziej bezpośrednie. Jeśli pod byle pretekstem Cię dotykamy albo prosimy, abyś to Ty nas dotknął np. wymasował nam plecy, to również może świadczyć o tym, że chcemy Cię zaciągnąć do łóżka.

4. Dotykanie się

Zdarza się także, że zaczynamy same się dotykać, aby przyciągnąć Twoją uwagę. Możemy np. gładzić się po udzie albo gładzić swoją szyję. Dotyk jest namiętny, ale i subtelny. Nie da się go pomylić ze zwykłym masowaniem się.

5. Zabawa różnymi przedmiotami

Czasami, gdy chcemy zwrócić na siebie uwagę i pokazać, że jesteśmy Tobą zainteresowane, zaczynamy bawić się różnymi przedmiotami, które erotycznie nam się kojarzą. Może to być np. nóżka od lampki z winem, naszyjnik, który kończy się na wysokości naszego biustu, czy bransoletka. Nie zawsze jednak takie zachowanie łączy się z apetytem na seks.

6. Lekkie otwieranie ust

Jednym z bardziej oczywistych sygnałów, które mogą świadczyć o naszym apetycie na seks jest lekkie otwieranie i oblizywanie ust po nawiązaniu kontaktu wzrokowego. Jeżeli złapiesz z nami taki kontakt wzrokowy i zobaczysz, że otwieramy delikatnie usta a nasz wzrok wędruje od Twoich oczu do ust, to może oznaczać, że mamy ochotę na coś więcej, a już na pewno na pocałunek.

7. Przedłużanie pocałunku

Najbardziej oczywistym sygnałem jest przedłużanie pocałunku, podczas którego będziemy Cię namiętnie dotykać. Czasami podczas takiego całowania możemy zacząć Cię nawet rozbierać. Ten sygnał jest tak oczywisty, że nie trzeba go tłumaczyć.


Kobietę trzeba rozgrzać. Musisz ją rozgrzać słowami i delikatnie nie zobowiązująco rączkami. Słowami nie wiesz jak? Też miałem ten problem dokładnie jak ty prawie doszło do rozstania... Z pomocą przyszła mi darmowa gra erotyczna gdzie każdy każdego podrywa. Próbowałem najpierw tam rozgrzać dziewczyny a potem wypróbowałem to na swojej dziewczynie. Gdy zerwaliśmy po jakiś 2 latach. Próbowałem to na innych. -- LINK USUNIĘTY -- trzymaj linka i sprawdź to nic cię nie kosztuje a może zmienić twoje życie

Jeszcze raz podsyłam linka sprawdźcie! super.sexigra.pl To nic waż nie kosztuje a może odmienić wasze życie!