Tajniki pieszczenia piersi

  • |
  • |
  • Seks
  • Głosów: 2
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Tajniki pieszczenia piersi
Jak pieścić piersi, aby sprawić przyjemność kobiecie?

Piersi to niezwykle erogenne miejsce na ciele kobiety. Są niezwykle wrażliwe na dotyk a odpowiednie „obchodzenie się” z nimi może sprawić wiele przyjemności. Zbyt mocny czy po prostu nieodpowiedni dotyk może natomiast sprawić ból i dyskomfort. Umiejętna stymulacja może doprowadzić kobietę do niezwykłej rozkoszy a niewłaściwy sposób postępowania może zniechęcić płeć piękną do tego rodzaju stymulacji. Pieszczenie biustu to bardzo istotny element gry wstępnej natomiast nie zawsze wiadomo, jak z nimi postępować.

Po pierwsze indywidualne podejście

Warto uświadomić sobie to, że piersi każdej kobiety cechuje inna reaktywność i inny sposób pobudzenia preferuje. Co ciekawe reakcja na pieszczoty może być inna w zależności od dnia cyklu miesiączkowego. Inna jest u kobiet bardzo młodych a inna u nieco dojrzalszych. Nieco inaczej reagują na dotyk także kobiety które karmiły piersią swoje dzieci. Wraz ze wzrostem podniecenia zmienia się także wrażliwość piersi na stymulację. Jest zatem wiele czynników wpływających na to, czy dana pieszczota będzie zwiększała podniecenie czy też zupełnie inaczej.

Podstawą wiedzy na temat właściwego pieszczenia piersi jest uważna obserwacja reakcji kobiety. Jedne z nich preferują delikatne muskanie, głaskanie czy całowanie piersi inne wolą nieco mocniejszy dotyk, bardziej dynamiczne ruchy czy ssanie brodawek a nawet podgryzanie. Zawsze warto rozpocząć od bardzo delikatnych pieszczot stopniowo je intensyfikując wraz ze wzrostem podniecenia. Błędem tutaj jest ograniczanie się lub rozpoczynanie pieszczot od sutka. Sutek to miejsce niezwykle delikatne i zarezerwowane na późniejszy etap gry wstępnej. Początkowo lepiej się skupić na samych piersiach np. w okolicach pach czy szparze między nimi. Bardzo wrażliwa jest także otoczka brodawki i dolna część piersi.

Wprowadzaj nowości

Wielu mężczyzn podczas stymulacji piersi stosuje zawsze te same lub podobne metody. W ars amandi natomiast największym błędem jest powtarzalność i rutyna. Warto zatem sięgać i szukać wciąż nowych sposobów pieszczenia piersi. Wprowadzaj inne tempo, inny sposób dotyku. Możesz pieścić swoją partnerkę za pomocą np. piórka czy kostek lodu. Ciekawym urozmaiceniem dla obu stron może być także stosunek międzypiersiowy (hiszpański), gdzie piersi i brodawki stymulowane są członkiem mężczyzny.

Komplementuj

Nic tak nie wpływa na wzrost satysfakcji z pieszczot piersi, jak komplementy na ich temat. Kobieta, która słyszy miłe słowa o swoim biuście chętniej poddaje się tego typu zabawom i dużo więcej przyjemności one jej sprawiają. Wiele kobiet unika tego typu pieszczot lub nie sprawiają im one zbyt wiele przyjemności, gdyż nie do końca są zadowolone z wyglądu czy rozmiaru swoich piersi. Warto zatem próbować zwiększyć poczucie zadowolenia z tej jakże istotnej części ciała dla osiągania satysfakcji seksualnej. Wpłynąć na to, aby partnerka zaakceptowała swój biust.

Rozmawiaj

W seksie poza obserwowaniem reakcji partnera równie istotna jest szczera rozmowa. Jeśli zatem zauważysz, że dotykając piersi sprawiasz jej ból - zapytaj się o to, jaki dotyk preferuje, jak lubi być pieszczona. Czasami może się zdarzyć, że od zawsze lubiany rodzaj pieszczoty zaczyna kobietę drażnić. Zmieniać się może to z dnia na dzień. Tym bardziej zatem możliwość rozmawiania o swoich potrzebach czy preferencjach jest bardzo istotna.

Aby poznać tajniki właściwego pieszczenia piersi warto eksperymentować i próbować różnych technik. To bardzo tajemnicza część ciała, bogata w różnorodne punkty erogenne, dlatego wciąż można odkrywać nowe, nieznane dotąd sposoby pobudzenia. Ciągła nauka natomiast przyczyni się do tego, że będzie jeszcze fajniej.

[fot2] chiquitica

Ja nie lubię pieszczot piersi. Mężczyźni korzystają wciąż z tych samych schematów. W moim przydatku miętolenia czy mocnego ugniatania piersi. To wcale nie jest przyjemne. Wolałabym bardziej delikatne pieszczoty i oczywiście mówię o tym głośno, ale jakoś tak faceci nie słuchają.

[fot3] minerva

Mam bardzo wrażliwe piersi i uwielbiam jak mój partner delikatnie je całuje. Bardzo to jest dla mnie podniecające. Nie lubię natomiast jak zbyt mocno mężczyzna je przygryza czy ssie brodawki. Muszę wykorzystać pomysł na pieszczoty przy pomocy piórka. To musi być przyjemne.