Zapytaj kobietę

My chcemy rozmawiać, wy chcecie spać

Zawsze ten sam lub podobny scenariusz: gra wstępna, gorące, namiętne pieszczoty i seks zakończony orgazmem. Ech... my wiemy, że faceci tak po prostu są skonstruowani, że po seksie są „wypompowani” i jedyne czego pragną to sen. Ale warto poświęcić jeszcze parę chwil dla swojej ukochanej. Oto odpowiedź dlaczego.

Striptiz: sposób na podgrzanie atmosfery w łóżku

Uwielbiam patrzeć na uwodzicielsko rozbierające się w tańcu kobiety. Ich półnagie ciało poruszające się w rytm muzyki wygląda niesamowicie. Zdarza mi się czasami chodzić do klubu go go i nie widzę w tym nic złego. Moja partnerka ma na tą kwestię nieco odmienne zdanie. Uważa, że oglądanie striptizu nie jest normalne i nie jest to niewinna rozrywka.

Seks w czasie miesiączki – naturalne czy odpychające?

Jestem od niedawna w związku z dziewczyną. Chciałbym się z nią kochać, jak najczęściej jest to możliwe. Wiem, że i ona tego chce. Podczas, gdy ona ma okres unikamy seksu, jednak takie powstrzymywanie się jest trudne. Zastanawiam się czy konieczna jest ta przerwa.

Bierna w łóżku

Mój problem polega na tym, że moja partnerka jest mało aktywna w łóżku. Nie przejmuje inicjatywy, głównie leży i czeka aż to ja się wszystkim zajmę.

Seks analny – jak ją przekonać?

Chciałbym spróbować tego rodzaju seksu ze swoją dziewczyną, jednak ona boi się kochać w ten sposób. Jak ją przekonać?