Damskie gadżety

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Damskie gadżety
Wchodząc do sex-shopu aż się w oczach dwoi i troi od tych wszystkich erotycznych akcesoriów. Jedne są przeznaczone dla pań, inne zaś dla panów, jeszcze inne z kolei dla obopólnej przyjemności. Jak się w tym wszystkim połapać, jednocześnie nie robiąc sobie wstydu? Konkretnie szukałbym trafnego prezentu dla przyjaciółki, może znajdę coś też dla swojej kobiety.

Sklep erotyczny to miejsce, gdzie znaleźć można pomysł na ciekawy i atrakcyjny prezent. Trzeba jednak wiedzieć czego się tak naprawdę szuka, bo asortyment takich sklepów jest bardzo bogaty. Jeśli jeszcze nie byłeś w takim miejscu, a paraliżuje cię strach przed wstydem, wybierz wersję internetową. Anonimowo, bez problemu i skrępowania wybierzesz produkty, które cię interesują.

Dużo wszystkiego

W sex-shopie znajdziemy rozmaite akcesoria, takie jak masażery, wibratory, masturbatory, sztuczne pochwy,lalki dmuchane, rozmaite specyfiki zapachowe, pobudzające, przedłużające stosunek, bieliznę erotyczną, jadalną, czy mnóstwo innych erotycznych gadżetów. Niektóre mogą rozbudzić wyobraźnię, dodać pikanterii w sypialni, pokonać seksualną nudę, a inne natomiast mogą śmieszyć, jak chociażby słomki do napojówczy foremka do ciasta w kształcie penisa. Nabyć też można filmy, gry erotyczne, feromony, afrodyzjaki, gadżety na wieczór panieński lub kawalerski i wiele innych „różności”. Są też takie produkty, nad którymi trzeba się zastanowić do czego one służą.

Tylko dla kobiet

Stereotyp polki, która tylko sprząta, gotuje, robi pranie i prasuje należy bezapelacyjnie obalić. Kobiety uwielbiają erotyczne gadżety! Nie tylko do zabaw we dwoje, ale także do intymnych uniesień w pojedynkę. Wybór takich „zabawek” z przeznaczeniem wyłącznie dla pań jest ogromny. Mimo, że panie zazwyczaj są bardziej powściągliwe w tematach seksu od mężczyzn, to przy wyborze erotycznych „zabawek” są odważniejsze, bardziej chętne i ciekawe. Nie boją się kupić wibratora dla siebie czy koleżanki, poza tym sklepy oferują tak szeroki wybór, że niemal każda kobieta chociażby z ciekawości zagląda na strony sklepów, lub wybiera się tam osobiście.

Asortyment

Z myślą o płci pięknej stworzone zostały wibratory, w najróżniejszych wersjach, ale również kulki rozkoszy, stymulatory łechtaczki, a także szeroki wybór bielizny, biżuterii erotycznej, przebrań aby rozbudzić fantazję partnera, jadalne kremy i żele do masażu. Specjalne specyfiki dla kobiet przedłużające lub potęgujące orgazm, lubrykanty. Jest w czym wybierać.

Jeżeli chcesz ofiarować coś oryginalnego, ale jednocześnie mieć pewność, że sprawisz tym prezentem radość, musisz zastosować się do kilku wskazówek:

- przede wszystkim określ zażyłość z ową panią, czy jest to koleżanka z pracy, wieloletnia przyjaciółka, narzeczona, czy może żona. Nie kupuj koleżance wibratora czy książki o kamasutrze, bo pomyśli, że masz ją za „cnotkę”, lub „niedopieszczoną” kobietę i to będzie najprawdopodobniej koniec waszej znajomości.

- przyjaciółce najłatwiej sprawić prezent ze sklepu erotycznego, nawet jeżeli nie do końca jej się spodoba czy przyda, to i tak doceni twój gest. Możesz więc śmiało kupić jakąś śmieszną pluszową zabawkę z penisem, kubek z rysunkami pozycji seksualnych czy nawet wibrator.

- bieliznę erotyczną czy jadalną zostaw dla swojej partnerki.Koleżanka czy przyjaciółka mogłaby to odebrać, w ten sposób, że masz ochotę na nią. Pamiętaj o odpowiednim rozmiarze i ulubionym kolorze. To także prezent dla ciebie, bo to ty będziesz ją w tej bieliźnie oglądał, ale nie wybieraj egoistycznie, najważniejsze jest aby onasię dobrze,atrakcyjnie i seksownie czuła. Jeżeli Twoja kobieta jest odważna i lubi cię zaskakiwać, kup jej jakieś erotyczne przebranie, np. policjantki czy pielęgniarki.

- wibrator czy stymulator łechtaczki to też dobry prezent dla twojej partnerki, zwłaszcza żony, która czasem musi znosić twoją nieobecność lub brak chęci na seks. Sprawisz jej radość i zobaczysz jakie będzie jej pozytywne zaskoczenie. Będzie miała potwierdzenie tego, że nie myślisz tylko o własnych doznaniach.

- wszelakie gry erotyczne mogą być ciekawym prezentem dla was, aby w łóżku nie zagościła nuda, ale także dla przyjaciółki, czy koleżanki, która planuje wyjść za mąż. Nie jest to nie taktowny prezent, a na pewno wzbudzi zainteresowanie.


fajny serwis z nieszablonową biżuterią to moim zdaniem -- LINK USUNIĘTY -- bez 2 zdań mają tam oryginalne rzeczy, bo serie produktów są krótkie, nie inspirują się tym co modne w galeriach i są solidne