Jak się kochać z dziewicą?

  • Głosów: 7
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Jak się kochać z dziewicą?
Pytanie to zapewne nurtuje wszystkich mężczyzn, którzy chcą rozpocząć współżycie z kobietą, która jeszcze nie uprawiała seksu. Jest to bardzo delikatny temat i należy w taki właśnie sposób do tego podchodzić. Podpowiadamy więc, jak się do tego zabrać, jak sprawić aby tej jej pierwszy raz był wyjątkowy i aby zapamiętała to zbliżenie jako pełne pozytywnych emocji doznanie.

Strach i obawa

Pamiętaj, że rozpoczęcie życia seksualnego jest dla kobiety niełatwą decyzją. Nie ważne, czy jest to pierwsza, czy kolejna twoja partnerka, którą masz zaszczyt rozdziewiczyć, musisz być świadom, że jest to dla niej ogromne przeżycie. Niedoświadczona kobieta ma mnóstwo obaw, które towarzyszą podjęciu decyzji o współżyciu. Dla Ciebie to także nie jest bez znaczenia, wszak to właśnie Ty stajesz się osobą, którą zapamięta na całe życie. Nie bój się pierwszego razu z dziewicą, jeżeli jest to kobieta, którą szczerze kochasz, masz do niej zaufanie, a ona jest przekonana także o swojej miłości do ciebie, to macie przed sobą niezapomniane chwile. Nawet jeśli „coś” nie pójdzie tak jak powinno, jesteście kochającą się parą i to dla was powinno mieć największe znaczenie.

Zaplanuj to

Seks najlepiej smakuje, jak jest to spontaniczny akt wynikający z wzajemnego pożądania. Jednak inaczej jest w przypadku, gdy kobieta robi to po raz pierwszy. Wówczas powinno się to chociaż częściowo zaplanować. Nie chodzi tutaj o dokładną datę i godzinę, ale o atmosferę , w końcu chwile te zostaną jej w pamięci na całe życie. W ten dzień spędźcie ze sobą więcej czasu. Najlepiej, jak to będzie dzień, w którym żadne inne zajęcia czy obowiązki nie będą do zrealizowania. Warto zadbać o odpowiedni nastrój, świece, subtelna, nastrojowa muzyka. Pamiętaj, że ona będzie zestresowana, lekko nerwowa, musisz więc postarać się ją rozluźnić, sprawić aby poczuła się chociaż trochę zrelaksowana i odprężona.

Miejsce

Upewnij się, że w miejscu, gdzie dojdzie do waszego pierwszego zbliżenia, nikt ani nic wam nie przeszkodzi. Należy wyeliminować jakiekolwiek inne stresujące czynniki, sam akt dostarczy wam niemałą dawkę adrenaliny i nerwów. Nie musi być to drogi hotel, ale ważne abyście mogli oddać się sobie w intymnym miejscu.

Przygotuj się

Istotne jest nie tylko miejsce, dogodny czas i atmosfera, ale musisz pomyśleć także o innych kwestiach, jak chociażby zabezpieczenie. Pamiętaj o zaopatrzeniu się w prezerwatywy, nie licz na to, że kobieta zgodzi się na inną formę antykoncepcji. Weź sprawy w swoje ręce, to ty jesteś mężczyzną, musisz odpowiedzialnie podejść do seksu, tym bardziej, że będziesz to robił z kobietą, która jeszcze nigdy tego nie robiła.

Powoli i czule

Gdy już jesteś całkowicie pewien, że Twoja kobieta jest gotowa zaczęć współżycie właśnie z Tobą, nie spodziewaj się, że to ona zainicjuje, ty musisz przejąć kontrolę. Zacznij od komplementów, czułych słówek, powoli przejdź do całowania, dotykania, poświęć na to dużo czasu. Rozpieść ją, rozpal, tak aby zapomniała o stresie i ewentualnym bólu i pragnęła tylko tego abyś w nią wszedł. Cały czas pamiętaj, aby ją jak najczęściej czule do niej szeptać, całować, dotykać i przytulać, ona musi czuć twoją bliskość, oparcie i poczucie bezpieczeństwa.

Ach, ten pierwszy raz...

Pierwszy seks jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Ale zazwyczaj bywa niezręcznie, nerwowo, ale na pewno stanie się niezapomniany. Nie oczekuj, że będą fajerwerki i nieziemski orgazm. Nie próbuj na siłę doprowadzić siebie czy partnerki od rozkoszy. To jej i wasz wspólny pierwszy raz, ten fakt ma największe znaczenie. Przyjdzie czas, że poznacie swoje ciała, potrzeby i seks będzie coraz przyjemniejszy. Jeszcze doczekacie się nocy, że będziecie płonąć z podniecenia i krzyczeć z rozkoszy.


-- LINK USUNIĘTY -- - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="-- LINK USUNIĘTY --

-- LINK USUNIĘTY -- - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="-- LINK USUNIĘTY --

[url=-- LINK USUNIĘTY -- <a href="-- LINK USUNIĘTY --

-- LINK USUNIĘTY -- - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="-- LINK USUNIĘTY --