My chcemy rozmawiać, wy chcecie spać

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
My chcemy rozmawiać, wy chcecie spać
Zawsze ten sam lub podobny scenariusz: gra wstępna, gorące, namiętne pieszczoty i seks zakończony orgazmem. Ech... my wiemy, że faceci tak po prostu są skonstruowani, że po seksie są „wypompowani” i jedyne czego pragną to sen. Ale warto poświęcić jeszcze parę chwil dla swojej ukochanej. Oto odpowiedź dlaczego.

Daje tobie coś bardzo cennego

Niestety kobiety często odnoszą wrażenie, że zaraz po seksie jesteście w stanie wrócić do normalnych czynności, albo idziecie od razu spać. Płeć piękna potrzebuje nieco więcej czasu, aby ochłonąć, „dojść do siebie”. Pamiętaj, że dla kobiety seks ma większe znaczenie emocjonalne niż dla ciebie. Jest to dla niej nie tylko fizyczna przyjemność, ale przede wszystkim psychiczne doznanie. Właśnie przed chwilą oddała tobie coś co jest dla niej najcenniejsze, oddała całą siebie, całe swoje ciało. Dlatego musi poczuć, że to doceniasz,w jakiś sposób dziękujesz. Pragnie czuć, że jest adorowana, kochana.

Udowodnij kim ona dla ciebie jest

Po akcie seksualnym najważniejsze dla kobiety jest to, jak się zachowasz. To właśnie jest dla niej dowodem, ile dla ciebie znaczy, czy naprawdę ci zależy i czy ją kochasz. Może uznasz, że to przesada, że w każdy inny sposób możesz pokazać, że kochasz swoją kobietę, ale uwierz w to, że twoje zachowanie po seksie świadczy o tobie itwoim uczuciu do niej. Jeżeli jest dla ciebie kimś naprawdę wyjątkowym, to właśnie w chwili po stosunku możesz jej to pokazać, wówczas będzie to bardzo wiarygodne.

Przytul mnie

Leżycie obok siebie, serce jeszcze się nie uspokoiło i wali, jakby miało zaraz wyskoczyć. Wasze oddechy nadal przyśpieszone. Wówczas jest czas, kiedy kobieta najbardziej pragnie bliskości partnera. Przytul ją mocno, niech poczuje bezpieczeństwo w twoich ramionach, powiedz do niej czule załamując głos, pocałuj, pogłaszcz po twarzy, włosach, oboje poczujcie, że przeżyliście coś bardzo intymnego i to należy tylko do was.

Męska natura

Wielokrotnie każda kobieta zastanawia się i dręczy ją to, dlaczego po miłosnym uniesieniu w przeciągu kilkunastu sekund mężczyzna zasypia, jakby przed chwilą zebrał piętnaście ton ziemniaków na polu. Niestety nawet naukowo to potwierdzono – taka wasza natura. Jest to naturalna reakcja męskiego organizmu, który czy kobietom się to podoba czy nie, musimy zaakceptować.

Kobiece „widzi misie”

Możecie sobie pomyśleć, że to jakieś kobiece fanaberie i za dużo od was oczekujemy. Nie zrozumcie nas na opak. Wcale nie chcemy, abyście po seksie pozmywali naczynia, wytrzepali dywan, czy umyli okna. Po prostu potrzebujemy was jako kogoś kogo kochamy i moment po seksie jest dla nas jak najbardziej właściwy. Macie nam za złe, że chcemy rozmawiać, męczymy was pytaniami, kiedy wy już jesteście na półprzytomni. Oczywiście rozumiemy waszą „naturę”, nie będziemy nalegać, jeśli oczka same wam się zamykają, ale są to chwile, kiedy nam się „zbiera” nawyznania i intymne rozmowy, też postarajcie się nas zrozumieć. Po za tym kobieta po jednej ekstazie jest gotowa na następną, jeszcze by całą była chętna pobaraszkować. Kobiece podniecenie nie gaśnie po jednym orgaźmie.

Kompromis

Dla kobiet idealna sytuacja po seksie, to wtedy, jak czule nas przytulicie, obdarzycie pocałunkami, spojrzycie głęboko w oczy. A już w ogóle najcudowniej by było jakby chciało wam się wtedy rozmawiać, albo nawet sami rozpoczniecie szczerą, intymną konwersację.

Twoja kobieta byłaby w niebie, jakbyś ponownie zaczął ją doprowadzać do rozkoszy. Natomiast dla mężczyzn najlepiej jakby mógł od razu położyć się na drugi bok i zasnąć. Może spróbujmy to pogodzić?

- jeżeli już naprawdę nie masz siły na dalsze igraszki, po prostu ją przytul, powiedz czule jaka jest dla ciebie ważna i razem zaśnijcie, mocno się obejmując.

- jeśli nadal poczuwasz się do tego, aby twoja ukochana miała jak najwięcej rozkoszy, po swoim, bądź wspólnym orgazmie, działaj sam, a zobaczysz ile szczytowań jest w stanie przeżyć twoja partnerka. Zdobędziesz w jej myślach miano kochanka idealnego.

- pomału dosięga cię zmęczenie, ale te intymne chwile są też po to, aby porozmawiać. Poświęć jeszczekilkanaście minut na rozmowę, powiedz co do niej czujesz, jak ci jest z nią wspaniale.