Seks analny – jak ją przekonać?

  • Głosów: 7
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Seks analny – jak ją przekonać?
Chciałbym spróbować tego rodzaju seksu ze swoją dziewczyną, jednak ona boi się kochać w ten sposób. Jak ją przekonać?

Seks analny to jedna z najbardziej ekstremalnych form współżycia. Tego typu seks niezwykle często występuje, jako finałowy,w wielu filmach pornograficznych. I taki tym samym jest marzeniem seksualnym wielu mężczyzn. W naszej kulturze tego typu forma współżycia nie jest powszechna. Jedynie 15% Polaków uprawiało seks analny. Postawy wobec tego typu seksu wśród mężczyzn i kobiet są bardzo zróżnicowane. Mężczyźni dążą do tego typu kontaktu ze względu na chęć zwiększenia intensywności doznań. Zwieracz odbytu to bardzo silny mięsień stąd jest tutaj ciaśniej niż w pochwie. Ten rodzaj seksu jest dla mężczyzn bardzo atrakcyjny także ze względu na tabu wokół niego.

Jest mniej powszechny, mniej poznany, bardziej zakazany a przez to atrakcyjny. Kobiety natomiast w przeważającej większościboją się tej formy współżycia. Po pierwsze dlatego, że może wiązać się ona z bólem czy dyskomfortem a po drugie dlatego, że wydaje im się toniehigieniczne. Często zatem to płeć męska chce spróbować tego typu seksu natomiast kobiety mają obawy.

Jak ją namówić?

Z seksem zazwyczaj jest tak, że to obie strony muszą chcieć spróbować danej formy współżycia, aby w ogóle mogło być przyjemnie. Na nic nakłanianie, zachęcanie czy prośby. Jeśli dla kobiety ta forma współżycia jest odpychająca, trudno wymagać od niej, aby czerpała z niej przyjemność. Czasami kobieta godzi się na taką formę współżycia dla swojego partnera, aby sprawić mu radość czy urozmaicić życie seksualne. Nie o to jednak tutaj chodzi. Jeśli bowiem partnerka nie będzie chciała współżyć w ten sposób tylko dla samej siebie, z własnej woli to ten rodzaj stymulacji niekoniecznie będzie satysfakcjonujący. Taki seks natomiast nie ma sensu.

Gdy mężczyźnie zależy na wypróbowaniu tej formy zbliżenia powinien zatem bardzo delikatnie porozmawiać ze swoją partnerką o swoich marzeniach czy potrzebach seksualnych. Oboje powinni móc otwarcie wyrazić swoje obawy. Razem mogą poszukać sposobów na rozwianie owych obaw. Czasami to tylko niewiedza czy mity krążące wokół seksu analnego zniechęcają do niego. Tak naprawdę bowiem seks analny, w sytuacji gdy akceptowany jest przez obie strony, może być jedną z form współżycia przyjemną dla obu stron.

Co zrobić, aby nie bolało?

Głównym czynnikiem, który zniechęca kobietę przed tą formą współżycia, jest obawa przed bólem. Rzeczywiście seks analny może być bardzo bolesny, gdy niespełnione są podstawowy zasady. Warto pamiętać o tym, że zwieracz to mięsień, który rozluźnia się dopiero podczas wypróżniania. Gwałtowne wprowadzenie członka do odbytu zatem może być bardzo bolesne. Aby tego uniknąć konieczne jest, aby kobieta była rozluźniona i podniecona, a także chętna na tego typu współżycie. Wtedy nie dojdzie zaciśnięcia mięśni a tym samym stosunek nie będzie bolesny. Kobieta także może samodzielnie „poćwiczyć” ze swoim ciałem np. podczas kąpieli wkładając bardzo delikatnie swój palec do odbytu i sprawdzając, czy ten sposób stymulacji jej odpowiada a także testując działanie swoich zwieraczy. Ponadto niezwykle istotną sprawą jest zaopatrzenie się w odpowiedni żel nawilżający czy lubrykant. Należy nim dokładnie posmarować zarówno odbyt, jak i członka. To sprawi, że delikatne struktury ścianki nie zostaną uszkodzone i tym samym zniwelujemy bolesność. Należy pamiętać także, że w przypadku seksu analnego niedopuszczalne jest kochanie się bez prezerwatywy. Mnogość bakterii tutaj występujących sprawia, że niezwykle łatwo o zarażenie.

Seks analny to przekroczenie pewnych daleko posuniętych granic intymności, dlatego też powinien być zarezerwowany tylko dla osób w stałym, opartym na zaufaniu związku. Warunkiem tego, aby był przyjemny jest to, aby obie strony go chciały. Nie po to, aby zadowolić drugą stronę ale z własnej nieprzymuszonej woli w poszukiwaniu innych doznań i przyjemności.


Jestem facetem ale tutaj staje po stronie kobiet ktore nie che tego typu atrakcji. Niech taki "rozmarzony" facet sam sobie zaaplikuje wibrator wielkosci penisa w tylek a pozniej dopiero proponuje swojej kobiecie.

jeszcze nie uparawialem sexu analnego ale probuje przekonac zone caly czas bez rezultatow. nie wiem czy probowac dalej czy znalesc sobie inna dupcie na boku. nie chcial bym ale jest to silniejsze odemnie. bez glupich skojarzen typu ze niby gej czy cos. poprostu lube eksperymenty.

Dobek, akurat stymulacja odbytu jest bardzo przyjemna dla mężczyzn, a argument typu "niech sam sobie wsadzi" świadczy jedynie o tym, że tego nie próbowałeś. Poza tym, od razu odpowiadam, nie ma w tym niczego gejowskiego, dopóki nie robisz tego z innym facetem.

ja uwielbiam taka forme sexu a moja zonka az krzyczy z rozkoszy jak czuje w dupce mojego sztywnego bolca nie wspomne juz jak czuje dwa naraz w obu dziurkach az wykrzykujac prosi o jeszcze

Moja żona się zgodziła na sex analny i teraz musi byś 2 razy w tygodniu tak ją to nakręciło

Sex analny to coś wspaniałego kiedyś kolega przy piwie powiedział do nas ze raz spróbuje i będzie chciała więcej i tak faktycznie było Żona mówi że orgazm Analny to nieporównywalnie większe odczucie ale trzeba bardzo delikatnie i powoli wkładać jak już wejdzie to można zacząć jazdę pozdrawiam