Seks pod prysznicem. Garść wskazówek

  • Głosów: 2
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Seks pod prysznicem. Garść wskazówek
Chciałbym uprawiać seks pod prysznicem ze swoją dziewczyną, ale trochę nie wiem, jak się do tego zabrać. Jakieś rady?

Seks pod prysznicem może być świetną i bardzo podniecającą przygodą. My kobiety naprawdę go lubimy! I doceniamy, kiedy nasi mężczyźni również mają na niego ochotę. Czasami jednak taki seks wydaje się być dużym wyzwaniem. Jest ślisko, znajdujemy się w zamkniętej przestrzeni i bywa ciasno. Nie warto jednak z takich powodów z niego rezygnować. Wystarczy wiedzieć, jak do niego podejść i będziemy mogli przeżyć ekscytującą przygodę.

Jakie są jego zalety?

Zacznijmy jednak od zalet takiego seksu. Jedną z największych zalet jest niecodzienna sceneria. To co nas rozpala, to widok nagich, namydlonych ciał, po których spływają strugi wody. W dodatku jest na tyle ciasno, że wyczuwa się niesamowitą bliskość, a to jest naprawdę podniecające! Ogromną zaletą jest również fakt, że seks pod prysznicem jest bardzo relaksujący. Można przebywać pod nim długo i namiętnie się pieścić albo potraktować go jako okazję na szybki numerek.

Jak rozpocząć?

Bardzo fajnym sposobem na rozpoczęcie takiego seksu jest zaskoczenie partnerki pod prysznicem. Wślizgnij się więc do kabiny i zacznij ją namydlać i namiętnie całować. Pamiętaj też, że pod prysznicem można sobie dostarczać przyjemności na różne sposoby. Nie tylko za pomocą masowania partnerki, czy seksu oralnego, ale też wykorzystując np. słuchawkę prysznicową, która potrafi dostarczyć naprawdę niesamowitych wrażeń. Strumień wody kierowany na poszczególne części ciała (np. na piersi) jest po prostu bardzo przyjemny. Pamiętaj jednak, że woda wypłukuje naszą naturalną wilgoć, dlatego pieszcząc partnerkę wodą w miejscach intymnych uważaj, żeby nie przesadzić albo zastosuj później lubrykant.

Jakie pozycje?

Każda z nas ma z pewnością swoją ulubioną pozycję, ale pod prysznicem zazwyczaj najlepiej sprawdza się pozycja od tyłu na stojąco. Zapewnia ona maksymalną bliskość i poczucie dominacji ze strony mężczyzny. A Ty możesz w czasie stosunku masować piersi partnerki, dotykać jej ud, całować szyję albo pieścić łechtaczkę.

Kolejną pozycją może być również pozycja na stojąco, ale tym razem twarzami do siebie. Tutaj Twoja partnerka musi założyć jedną nogę na Twoje biodro, a Ty musisz ją mocno przytrzymywać. W tym czasie możecie się namiętnie całować i przytulać.


A jeżeli jesteś wystarczająco silny, to możesz zastosować pozycję, w której bierzesz partnerkę na ręce, a ona oplata Cię nogami wokół bioder. Dochodzi wtedy do bardzo głębokiej stymulacji. Jest to jednak pozycja trudna, dlatego może być niebezpieczna w miejscu, w którym jest dość ślisko.

Istnieje jeszcze cała masa innych pozycji, które świetnie sprawdzą się pod prysznicem. Te są jednak najpopularniejsze i najbardziej przez nas lubiane.

Pamiętaj o bezpieczeństwie!

Nie wolno jednak zapominać, że pod prysznicem należałoby zachować odpowiednie środki ostrożności, tak by nie ulec jakiemuś nieprzyjemnemu wypadkowi. Dlatego warto zamontować pod prysznicem uchwyty, których będzie się można przytrzymać podczas uprawiania seksu i gumową matę na podłogę. Nie warto także przesadzać z temperaturą wody. Jeżeli będzie za gorąca, to może dojść do zawrotów głowy albo omdlenia.


Do you! want something new? Open and look at this page. Only here the choice of money making jobs for every desire and completely free! They are perfect ways to make fast cash for everything you will buy ! -- LINK USUNIĘTY --

If you! want something new? Take a look at this link. Only here the choice of horny for every taste and completely free! They are hardcore slaves, they will and want do everything you order ! -- LINK USUNIĘTY --

Why you! need something extremely new? Take a look at this page. Only there the choice of slaves for every desire and completely free! They are good slaves, they will and want perform everything you command ! -- LINK USUNIĘTY --