Striptiz: sposób na podgrzanie atmosfery w łóżku

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Striptiz: sposób na podgrzanie atmosfery w łóżku
Uwielbiam patrzeć na uwodzicielsko rozbierające się w tańcu kobiety. Ich półnagie ciało poruszające się w rytm muzyki wygląda niesamowicie. Zdarza mi się czasami chodzić do klubu go go i nie widzę w tym nic złego. Moja partnerka ma na tą kwestię nieco odmienne zdanie. Uważa, że oglądanie striptizu nie jest normalne i nie jest to niewinna rozrywka.

Nie ulega żadnej wątpliwości, że mężczyźni są wzrokowcami i bardzo stymulująca działa na nich patrzenie na powoli rozbierającą się i tańczącą kobietę. Nic tak nie pobudza ich zmysłów, jak patrzenie na ruch jej ciała. Często sądzą, że striptiz to tylko rodzaj tańca i w oglądaniu go nie ma nic zdrożnego. Twierdzą, że jedynie patrzą i traktują to jako widowisko natury estetycznej. Kobiety mają nieco inny pogląd na tego typu rozrywki. Wolałyby, aby ich partnerzy nie korzystali z tego typu usług. Dla wielu jest to rodzaj zdrady a u innych wywołuje złość. Wyobrażenie o tym, że ich mężczyzna patrzy na nagie ciało innej wzbudza uczucie przykrości. Żadna kobieta nie chciałaby także, aby jej partner podniecał się widokiem innej.

Tym samym nie chciałaby, aby inną chciał dotykać czy snuć wyobrażenia o seksie z tancerką.Jeżeli związek dwojga ludzi jest silny, ufają sobie a kobieta nie ma większych kompleksów na punkcie swojego wyglądu prawdopodobnie, wizyta w klubie ze striptizem nie zaszkodzi ich relacji. Nie oznacza to jednak, że przedstawicielki płci pięknej w pełni akceptują oglądanie przez ich mężczyzn striptizu wykonywanego przez inną kobietę. Warto zatem swoją własną partnerkę namówić na striptiz. Korzyści będą obopólne.

Dla niej i dla niego

Kobiety bardzo chcą czuć się seksownie i podobać się swoim mężczyznom. Wykonywanie striptizu może być sposobem na odkrycie kobiecości i własnej seksualności. Tego typu taniec o dużym ładunku erotycznym wydobywa z kobiet zmysłowość, o której nie miały świadomości ani one, ani ich partnerzy. Taka zabawa może być dużo bardziej kusząca a niżeli profesjonalny striptiz w klubie go go. Przede wszystkim dlatego, że podstawową motywacją do wykonywania tego typu tańca nie jest pieniądz i tylko jeden wybrany mężczyzna będzie na to patrzył.

To, co kobiety powstrzymuje przed tego typu zabawami to głównie kompleksy na punkcie swojego ciała, ale także brak śmiałości czy odwagi. Jednak kobieta, która przełamie się i postanowi zatańczyć dla swojego partnera, ma szansę odkryć swoją namiętność na nowo. Przełamie w ten sposób pewną granicę intymności, przełamie rutynę a związek dwojga ludzi ma szansę nabrać rumieńców.

Jak ją przekonać?

Jeśli zatem mężczyzna chciałby, aby jego partnerka dla niego urządziła pokaz striptizu warto, aby porozmawiał z nią o tym. Powiedział jej, jak bardzo lubi patrzeć na to, jak się rozbiera, jak bardzo lubi patrzeć na jej ciało, o tym, że chciałby widzieć jak tańczy dla niego. Może także przy najbliższym kontakcie intymnym poprosić swoją partnerkę, aby powoli i zmysłowo ściągnęła np. bluzkę. Warto, aby przy tym wspomniał, jak lubi na to patrzeć i jak go to pociąga. Jeśli utwierdzi ją w przekonaniu, że bardzo mu się to podoba, tym chętniej będzie robić to częściej.Kobieta, jeśli jest pewna, że jej partner akceptuje ją w całej okazałości, czuje się bardziej atrakcyjna a jej poziom seksualności wzrasta. Wiele zatem zależy od mężczyzny i tego, co i jak komunikuje swojej kobiecie.

Można także namówić partnerkę na coraz bardziej popularne w Polsce zajęcia uczące zmysłowego tańca. Jest to świetny sposób nie tylko na wymodelowanie ciała i podniesienie kondycji fizycznej, ale także na wydobycie ogromnej dawki seksapilu i podniesienie samooceny. Szkoły tańca oferują m. in pole dance (nauka tańca na rurze), strip dance (striptiz) czy erotic dance. Po przejściu kursu kobieta ma szanse staćsię znacznie pewniejsza swoich ruchów a także wydobyć ogromną dawkę drzemiącej w niej namiętności. Tym chętniej zatem będzie tańczyć dla swojego mężczyzny.