Związki

Mowa kwiatów

Nie znam się na kwiatach, kiedy wybieram bukiet dla swojej dziewczyny mam ogromny problem, a w konsekwencji decyzje podejmuje Pani w sklepie… Chciałbym, aby kwiaty wyraziły uczucia, jak to zrobić?

Jak zacząć, czyli kilka pomysłów na romantyczne tetate

Spotykamy się z dziewczyną od kilku lat. Zazwyczaj seks zaczyna się tak samo. Chciałbym wprowadzić jakieś urozmaicenia. Może macie jakieś ciekawe pomysły?

Ratunku, jestem ojcem!

Kiedy dowiadujesz się, że zostaniesz ojcem Twoje życie przewraca się do góry nogami. A to dopiero początek… Masz 9 miesięcy, aby przygotować się do tej trudnej roli. Przez ten czas nie raz zadasz sobie pytanie, co zrobić, aby moje dziecko za kilka lat przyznało, że dobrze spełniłem swoją rolę? Oczywiście nie ma idealnej metody i recepty na zostanie „super tatą”. Warto jednak pamiętać o kilku drobiazgach, które z pewnością pomogą zbliżyć się do oczekiwań.

Dlaczego ona nie chce ślubu?

Jesteśmy ze sobą już sporo czasu. Chciałbym się z nią ożenić, ale ona nie chce. Co może być tego przyczyną? Czy jest jakiś sposób aby ją nakłonić?

6 sytuacji, które doprowadzają kobietę do szału

Moja dziewczyna co chwilę się mnie o coś czepia, a to, że jestem nieodpowiedzialny, a to, że źle jem, niedobrze siedzę itd. Czasem rzeczywiście ma rację, jednak często nie rozumiem o co jej chodzi. Czy kobiety naprawdę nie mogą sobie czasem odpuścić?

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Mam zamiar oświadczyć się swojej dziewczynie ale nie wiem jaki pierścionek wybrać. Może jakaś podpowiedź?

Jak sprawić, by kłótnia wzmocniła Wasz związek?

„Ostatnio bardzo często się kłócimy z moją dziewczyną. Boję się, że zniszczy to nasz związek, a tego nie chce. Jak mogę zmienić nasze relacje?”

O czym rozmawiać?

Ostatnio spotykam się z niezłą laską. Problemem jednak dla mnie jest zawsze rozpoczęcie rozmowy. O co warto zagadnąć?

Dlaczego kobiety zdradzają?

Od jakiegoś czasu spotykam się z pewną dziewczyną. Zależy mi na niej, jednak boję się większego zaangażowania. Już raz zostałem zraniony, moja poprzednia partnerka zdradziła mnie. Teraz obawiam się, że będzie podobnie. Jak temu zapobiec? Dlaczego kobiety są skłonne do zdrady?

Jak przetrwać na zakupach?

Moja dziewczyna nie może zrozumieć, że zakupy w galerii czy supermarkecie są dla mnie traumatycznym przeżyciem. Zupełnie nie interesuje mnie jaki odcień mikrofalówki będzie stał w naszej kuchni, mógłbym przecież w tym czasie zrobić mnóstwo ciekawszych rzeczy. Taki wypad kończy się zwykle wielką awanturą... Co mam zrobić, aby to zmienić?