Związki

Jak zdobyć uznanie w pracy?

Niedawno zacząłem pierwszą pracę, z obserwacji widzę, że wśród moich kolegów przeważają osoby pewne siebie. Nie chciałbym zrobić z siebie nieudacznika, zwłaszcza, że w biurze pracują bardzo atrakcyjne dziewczyny. Dlatego zastanawiam się, czy są jakieś rady, aby już na początku zdobyć uznanie w oczach współpracowników?

Ciemna strona macierzyństwa – depresja poporodowa

Spodziewamy się dziecka. Już niedługo poród. Słyszałem o czymś takim jak depresja poporodowa. Rozumiem, że to coś jeszcze gorszego niż PMS?

Dlaczego kobiety dużo mówią?

Moja dziewczyna ciągle "wisi" na słuchawce i rozmawia albo z koleżankami albo z mamą. Nawet jak wróciła z wypadu z kumpelą zaraz do niej dzwoniła. O czym one tyle gadają? I po co? Jak dla mnie rozmowa służy przekazaniu informacji. Można to jakoś wytłumaczyć? Czy tak jest i już?

Jak pomóc dziewczynie schudnąć

Moja dziewczyna bez przerwy mówi, że chce schudnąć. Może rzeczywiście przydałoby się jej zrzucić kilka kilogramów, jednak żeby nie rozpętać awantury, zaprzeczam wszelkim jej komentarzom na temat grubych ud i obfitych „boczków”. Co mam robić w takich sytuacjach? Jak jej pomóc?

Jak wzmocnić związek?

Coś chyba ostatnio nie gra w naszym związku. Dziewczyna co chwilę "strzela focha". Nie wiem o co chodzi. Co mam zrobić? Albo inaczej jak ją zrozumieć?

Jak z nią zerwać?

"Spotykam się od jakiegoś czasu z dziewczyną ale coś zaczyna się psuć. Nie czuję już "mięty", więc nie chce tego dłużej ciągnąć. Jak z nią zerwać?"

Jak nie odstraszyć kobiety na pierwszych randkach?

"Spotykałem się z paroma kobietami, ale po dwóch trzech randkach jakoś się wszystko „rozmywało”. Nie wiem co źle robiłem. Kwiaty były, restauracja i wino wiec nie wiem co poszło nie tak?"

8 marca – Dzień Kobiet

"Zbliża się dzień kobiet...Tak wiele jednak słyszy się o tym, że jest to święto wymyślone przez komunistów, dlatego dla kobiet nie ma ono już takiego znaczenia. Jak to jest w rzeczywistości, czy kobiety chcą obchodzić to święto?"

Stagnacja w związku

"Jestem z moją dziewczyną już od trzech lat. Na początku było nam ze sobą cudownie. Świetnie się dogadywaliśmy, bardzo dobrze się ze sobą bawiliśmy. Ostatnio jednak coraz częściej występuję między nami sprzeczki. Dlaczego tak się dzieje, że na początku jest tak pięknie a później się to zmienia?"

Jak zbudować szczęśliwy związek?

"Każdy z nas pragnie stworzyć doskonały związek. Wiem, że nie jest to do końca możliwe, jednak jak należy postępować i o co zadbać, aby stworzyć dobry związek?"