Związki

Dlaczego kobiety pragną małżeństwa?

„Moja dziewczyna ostatnio dużo mówi o ślubie. Ja jednak nie chcę nic zmieniać, teraz jest nam bardzo dobrze. Dlaczego kobietom tak bardzo zależy na legalizowaniu związków? Przecież potocznie mówi się, że małżeństwo zmienia związek na gorszy.”

Ciało męskie oczami kobiety

„Mężczyźni najczęściej zwracają uwagę na twarz, piersi, nogi i pośladki. Tak pokazują badania, ale ja także się z tym zgadzam. Co natomiast najbardziej przyciąga kobiety? Co im się w mężczyznach najbardziej podoba, na co zwracają uwagę w pierwszej kolejności?”

Uwaga PMS!

"Moja dziewczyna, zazwyczaj spokojna i uśmiechnięta, przed miesiączką i w jej trakcie zachowuje się skandalicznie. Płacze, jest poddenerwowana i o wszystko się czepia. Jak to określił trafnie jeden z aktorów w amerykańskim filmie: „kobietami można się cieszyć przez trzy tygodnie, po czym w czwartym wystawiają nam rachunek”. Jak więc sobie radzić z takim zachowaniem kobiety i z czego ono wynika?"

Zazdrość – niszcząca siła związku

„Moja kobieta jest strasznie zazdrosna, chce kontrolować każdy mój krok. Wszystkie koleżanki odbiera, jako rywalki. To niszczy nasz związek, dlatego chciałbym wiedzieć, z czego wynika tego typu zachowanie oraz jak z nim walczyć?”

Jak czytać mowę ciała kobiety?

Jak poznać, czy kobieta jest mną zainteresowana? Czy są jakieś wskazówki płynące z jej ciała, które mogą świadczyć o tym, że się jej podobam?

Jakie prezenty najbardziej cieszą kobiety?

"Moja dziewczyna ma urodziny w tym miesiącu. Chciałbym jej kupić coś z czego byłaby zadowolona. Wiem, jednak że bardzo trudno trafić z prezentem dla kobiet, dlatego chciałbym wiedzieć, co najmilej ją zaskoczy."

Jakie komplementy lubią kobiety?

"Zastanawiam się, jakie komplementy są najlepsze dla kobiet. Wiem, że w dużej mierze to zależy od kobiety, którą komplementujemy, ale wierzę, że są też takie, które każda kobieta po prostu uwielbia słyszeć".

Co oznacza męskość w oczach kobiet?

Zastanawia mnie pojęcie męskości w oczach kobiet. Czym jest męskość dla kobiet? Jakie zachowania są zaliczane do męskich, a jakie wydają się mniej męskie?

Dlaczego tak często się kłócimy?

„Ostatnio dość często kłócę się ze swoją dziewczyną. Mam wrażenie, że po prostu o wszystko. Chciałbym, aby znowu było jak dawniej i aby tak często nie dochodziło do wojny. Mam wrażenie, że czym częściej się kłócimy tym bardziej oddalamy się od siebie. Co powinienem zrobić w takiej sytuacji?”