EProtein BCAA GT

  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent EProtein
Kategoria Aminokwasy rozgałęzione
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 500.00 g
Średnia cena 47.50 zł
Rankingi
Ocena 3.00
Aminokwasy rozgałęzione 43
Wytrzymałość 61

Preparat 100% BCAA GT stanowi skoncentrowane źródło aminokwasów BCAA, glutaminy i tauryny. Aminokwasy rozgałęzione budują ok. 1/3 masy mięśni szkieletowych, wykazują działanie anaboliczne oraz odgrywają istotną rolę w syntezie białka mięśniowego. Porcja 100% BCCA GT zawiera aż 5 g aminokwasów rozgałęzionych w proporcjach 2:1:1. Działanie preparatu jest wzbogacone L-glutaminą – aminokwasem istotnym dla biosyntezy białka, stymulującą wzrost i rozbudowę tkanki mięśniowej. Dodatek Tauryny wykazuje silne działanie antykataboliczne blokujące rozpad komórek mięśni szkieletowych. Działa psychostymulująco poprawiając koncentrację i chęć do treningu oraz wykazuje działanie ochronne w stosunku do wątroby zmniejszając szkody wyrządzone czynnikami toksycznymi jak np. alkohol. 100% BCAA GT jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących zwiększyć masę mięśniową oraz siłę bez przyrostu tkanki tłuszczowej.

W dni treningowe 1 porcja ~10 g* (2 łyżeczki do herbaty) 15 min. przed śniadaniem, przed lub po treningu i przed snem. W dni nietreningowe porcję okołotreningową spożyć 15 min. przed obiadem. *) Po 1-2 tygodniach stosowania można zwiększyć rozmiar porcji do ~15g (3 łyżeczki do herbaty) i utrzymać ją do końca suplementacji.

Dwutlenek krzemu

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży i matki karmiące – spożycie po konsultacji z lekarzem prowadzącym.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Idealna mieszanka

Połączenie BCAA 2:1:1 z glutaminą oraz tauryną to doskonałe rozwiązanie w którym każdy składnik synergicznie wzmacnia działanie drugiego. \r\n\r\nAnaboliczne działanie BCAA i Glutaminy które łącznie stanowią około 90% aminokwasów budujących mięsień poprzecznie prążkowany jest dodatkowo potęgowane bardzo silnym anty-katabolizmem jaki wykazuje Tauryna. \r\n\r\nDziałanie Glutaminy stymulujące układ immunologiczny jest potęgowane przez taurynę która to z kolei chroni wątrobę przed uszkodzeniami i wzmaga jej detoksykacyjne zdolności ! \r\n\r\ndodatkowo w 100g produktu dostajecie 95% składników aktywnych ! Nie przepłacajcie u innych producentów za dosypany cukier !

EProtein.pl

nie polecam

nie polecam