Zapytaj kobietę

Dlaczego kobiety zdradzają?

Mówi się, że kobiety zdradzają tylko z miłości, więc ich zdrada jest bardziej bolesna niż 'skok w bok' faceta. Czy to prawda? Dlaczego kobiety w ogóle zdradzają?

Czytaj dalej »

Seks? Tak! Ale jak często?

Zastanawia mnie jak często kobiety chcą uprawiać seks. I czy musimy się tego domyślać czy one same dadzą o tym znać?

Seks tantryczny – dłuższy i intensywniejszy seks

Zastanawiam się czy są jakieś sposoby na to, żeby seks trwał dłużej. Jestem całkiem zadowolony z mojego życia seksualnego, ale chciałbym mieć możliwość cieszyć się seksem przez dłuższą chwilę. Na pewno moja partnerka też byłaby z tego zadowolona. Czy są na to jakieś sposoby?

Seks podczas menstruacji

Co miesiąc pojawia się ten sam problem. Czy kochać się z kobietą w czasie jej miesiączki?

Jak to jest z kobiecą masturbacją?

Żaden facet nie kryje się z tym, że czasem sam się zaspokaja. Szczególnie w okresie kiedy jest singlem. Inaczej jest w przypadku kobiet. Zdecydowana mniejszość się do tego przyznaje, nie opowiada o tym. Cały temat jest owiany tajemnicą. Jak to właściwie z kobietami jest? Robią to czy nie? Dlaczego wstydzą się do tego przyznać?

Damskie gadżety

Wchodząc do sex-shopu aż się w oczach dwoi i troi od tych wszystkich erotycznych akcesoriów. Jedne są przeznaczone dla pań, inne zaś dla panów, jeszcze inne z kolei dla obopólnej przyjemności. Jak się w tym wszystkim połapać, jednocześnie nie robiąc sobie wstydu? Konkretnie szukałbym trafnego prezentu dla przyjaciółki, może znajdę coś też dla swojej kobiety.

Jak rozmawiać o seksie?

Współżyję ze swoją kobietą od kilku miesięcy, jednak poza samym aktem, temat seksu jest bardzo rzadko poruszany. Nie rozmawiamy o swoich potrzebach czy oczekiwaniach. Nie dzielę się z nią także swoimi fantazjami erotycznymi. Chciałbym jednak przełamać tę ciszę i móc swobodnie o tym mówić. Od czego i jak zacząć taką rozmowę?

Ustami do orgazmu

W naszym życiu seksualnym często razem z partnerką korzystamy z przyjemności, jakie daje seks oralny. To znaczy mi jest bardzo przyjemnie, bo doprowadza mnie do rozkoszy. Ja natomiast nie do końca poznałem tajniki ustnych pieszczot. Co zrobić, aby z rozkoszy mocno zaciskała usta i wiła się w pościeli, błagała abym nie przestawał. Jak osiągnąć szczyt jej oralnej ekstazy?

Pocałunek? Seks? – Co wolno na pierwszej randce?

Zastanawiam się do czego może dojść podczas pierwszej randki. Czy tylko do niewinnego flirtu i wymiany spojrzeń, do czułego pocałunku na pożegnanie, czy do namiętnego seksu? Jak powinienem odbierać sygnały wysyłane przez kobietę? Czy pójście do łóżka na pierwszym spotkaniu nie okaże się brakiem szacunku do niej? Jak mam się zachować?

Kobiety! Nie róbcie tak!

W sumie artykuł jest po prostu ambitniejsza formą odpowiedzi na istniejący już artykuł. Ale fakt faktem, jest to dobra sposobność na wspomnienie o punkcie widzenia drugiej strony... A to właśnie pielęgnowanie takich złych nawyków po obu stronach barykady, prowadzi do frustracji i zdrad. Moje Drogie Panie, które bardzo kochamy, choć cały czas nie mamy pewności za co...

Jak się kochać z dziewicą?

Pytanie to zapewne nurtuje wszystkich mężczyzn, którzy chcą rozpocząć współżycie z kobietą, która jeszcze nie uprawiała seksu. Jest to bardzo delikatny temat i należy w taki właśnie sposób do tego podchodzić. Podpowiadamy więc, jak się do tego zabrać, jak sprawić aby tej jej pierwszy raz był wyjątkowy i aby zapamiętała to zbliżenie jako pełne pozytywnych emocji doznanie.