Seks

Biały seks i orgazm. Czy to idzie w parze?

Słyszałem ostatnio o białym seksie. Nie współżyłem jeszcze ze swoją partnerką i zastanawiam się, czy to dobry pomysł na początek. Czy taki seks może ją zaspokoić?

Czytaj dalej »

Sygnały, które świadczą o tym, że ona ma ochotę na seks

Nie wiem jak rozpoznać, czy dziewczyna, która mnie interesuje, ma ochotę na seks. Czy wysyła jakieś sygnały? Jestem w stanie je odczytać?

Seks, gdy mieszka się w kawalerce z dzieckiem

Mieszkam z żoną w małym mieszkaniu. Mamy tylko jeden pokój, w którym mieszka również nasz synek. Moje życie erotyczne zaczyna przez to zamierać. Co robić w takiej sytuacji?

Czule czy sprośnie? Co mówić podczas seksu?

Zastanawiam się, czy kobiety lubią, kiedy mówi się do nich podczas seksu? Jeśli tak, to co mówić? Jakieś sprośne teksty? Czy może czułe słówka?

Kilka mitów na temat seksu oczami kobiety

Wiem, że w Internecie krąży wiele mitów na temat seksu i sposobu jego postrzegania przez kobiety. Jak to jest naprawdę? Czy kobiety zawsze potrzebują długiej gry wstępnej? Czy rzadziej mają ochotę na seks niż faceci? Czy nigdy nie zasypiają tuż po seksie? Czy rzeczywiście rzadziej zdradzają? No i najważniejsze: czy rozmiar naprawdę ma aż takie znaczenie?

Rozmowy o seksie. Jak je przeprowadzić?

Chciałbym porozmawiać z moją partnerką o seksie, ale jak tylko zaczynam ten temat, to ona się płoszy. Jak ją przekonać do takiej rozmowy?

Czy masturbacja w związku jest ok? 3 opinie kobiet

Jestem w związku z moją dziewczyną już od kilku lat. Muszę się jednak przyznać, że czasami zdarza mi się masturbować. Do tej pory nie widziałem w tym nic złego, ale ostatnio nakryła mnie na tym moja dziewczyna i zrobiła mi awanturę. Dlaczego? Czy powinienem przestać?

Podsycaj namiętność w związku!

Ostatnio zauważyłem, że namiętność między mną, a moją żoną nie jest już taka jak kiedyś. Chciałbym przywrócić ten wcześniejszy żar, ale nie wiem jak to zrobić. Czy jest to w ogóle możliwe?

Seks – tylko w łóżku?

Moja dziewczyna chce uprawiać seks tylko w łóżku. Powoli zaczynam odczuwać rutynę... Nie wiem jak jej zaproponować urozmaicenie naszego seksu.

Gdy seks sprawia jej ból

Moja partnerka unika ostatnio seksu, bo przy każdym współżyciu odczuwa ból. Nie wiem już co mam robić i jak jej pomóc, ale zaczyna mi brakować seksu.

Co zabija kobiece libido? Część 2

Moja partnerka nie ma ostatnio ochoty na seks. Nie wiem, co jest tego przyczyną i czy mógłbym zrobić cokolwiek, aby to zmienić. A zaczyna mi już brakować współżycia…