Związki

Przełam lody!

Chłód uczuciowy może przydarzyć się w każdym związku. Na szczęście są metody, by wasze małżeństwo czy związek rozkwitły na nowo.

Czytaj dalej »

Jak być romantycznym?

Moja żona zarzuca mi, że jestem mało romantyczny. No może i nie kupuje jej codziennie kwiatów, ale zdarza mi się to czasem. Co właściwie kryje się pod słowem „romantyk” i czego oczekują kobiety?

Wyjątkowy wieczór

„Z okazji naszej rocznicy chce przygotować niezapomnianą kolację. Może jakieś pomysły, co mógłby się znaleźć na talerzu i jak stworzyć miłą atmosferę? ”

Jak wybrać perfumy?

"Chciałbym zrobić prezent mojej dziewczynie. Pomyślałem o perfumach. Problem polega na tym, że nie bardzo potrafię się odnaleźć w mnogości woni i flakonów. Jakiś pomysł jak wybrać odpowiednie perfumy?"

Związek na odległość

Znasz ten scenariusz? Ty wyjeżdżasz do pracy za granice, a w kraju zostaje twoja dziewczyna. Co dzieje się wtedy ze związkiem? Nadale jesteście razem, czy może każde z was znajduje sobie na miejscu pocieszyciela i pocieszycielkę? Jest w ogóle możliwe utrzymanie dobrych relacji w związku podczas rozłąki? Sprawdźcie co myślą na ten temat dziewczyny.

Facet przy garach

Czy facet jest mniej męski gdy wykonuje obowiązki domowe? Szukaliśmy odpowiedzi na to pytanie wśród użytkowniczek. Sprawdźcie jakie jest ich zdanie.

W sercu czy na papierku?”

Spytaliśmy użytkowniczki czy są za czy przeciw legalizacji związku. Sprawdźcie co odpowiedziały.

Kulisy zdrady

Dowiedziałem się, że moja narzeczona mnie zdradziła. Przyznała się do wszystkiego i prosi o wybaczenie. Ja nie potrafię jej zaufać, boję się, że może mnie skrzywdzić kolejny raz. Może lepiej skończyć to jeszcze przed ślubem i nie brnąć w taki związek?

Gdy ona zarabia więcej niż on

Moja żona zarabia więcej ode mnie. Z jednej strony cieszę się, że dzięki temu podnosi się nasz komfort życia, z drugiej jednak nie mogę pozbyć się uczucia pewnego rodzaju zazdrości i bezradności. Jak sobie z tym poradzić? Czy możliwe jest pogodzenie się z taką sytuacją?

7 zasad internetowego podrywu

W dzisiejszych czasach, kiedy przez Internet możemy załatwić praktycznie wszystko, nikogo już nie dziwi szukanie drugiej połówki na internetowych portalach randkowych. Taki sposób kontaktu jest idealny dla osób nieśmiałych, a także zapracowanych. Liczyć się jednak trzeba z odmiennością tego rodzaju „podrywu”. Łatwo bowiem można popełnić niszczący całą idee błąd.

Jak spędzić we dwoje w zimowy wieczór

Długie wieczory sprzyjają do spędzenia razem czasu w domu. Może jakieś pomysły na miłe wspólne chwile?