Biały seks i orgazm. Czy to idzie w parze?

  • |
  • |
  • Seks
  • Głosów: 20
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Biały seks i orgazm. Czy to idzie w parze?
Słyszałem ostatnio o białym seksie. Nie współżyłem jeszcze ze swoją partnerką i zastanawiam się, czy to dobry pomysł na początek. Czy taki seks może ją zaspokoić?

Biały seks, czyli erotyczne igraszki, które nie kończą się pełnym stosunkiem, są ciekawą alternatywą dla tradycyjnego seksu. Niektórym kojarzą się jedynie z grą wstępną. Prawda jest jednak taka, że biały seks może doprowadzić do orgazmu tak samo jak seks tradycyjny. I właśnie za to go uwielbiamy!

W białym seksie można używać dłoni, języka, czy erotycznych gadżetów. Nie używa się jedynie penisa do zaspokojenia partnerki. Możliwości na dostarczenie przyjemności jest więc naprawdę wiele.

Dla kogo biały seks?

Tak naprawdę biały seks jest idealny dla każdego. Może stanowić urozmaicenie życia seksualnego w związku albo być wstępem do pierwszego, pełnego stosunku. Szczególnie atrakcyjny będzie dla tych z nas, które są dziewicami i które mają ochotę na erotyczne pieszczoty, ale nie chcą jeszcze tracić cnoty. Podobnie będzie z tymi z nas, które mają silne przekonania religijne i chcą poczekać z pierwszym razem do ślubu.

Biały seks jest też świetnym pomysłem na początek związku. Nie zawsze chcemy iść do łóżka na początku wspólnej drogi. Jeśli związek nie trwa długo, to czasami wolimy odłożyć pierwszy, pełny stosunek na później, do momentu aż będziemy miały pewność, że miłość jest naprawdę silna. Zresztą, warto czekać, bo im później dojdzie do pełnego stosunku, tym większa będzie przyjemność. Potrzeby ma jednak każda z nas, więc seks w wersji light jest bardzo atrakcyjny.

Biały seks będzie też świetną alternatywą w sytuacji, gdy z różnych powodów nie można uprawiać normalnego seksu. Do takich sytuacji może dojść np. w czasie ciąży, gdy ciąża jest zagrożona. Zdarzają się także inne problemy natury medycznej i wtedy z pomocą przyjdzie właśnie biały seks.

Zalety seksu bez pełnego stosunku

Mimo, że nie każdemu seks bez pełnego stosunku wydaje się atrakcyjny (a przynajmniej nie wtedy, gdy nie stanowi jedynie gry wstępnej), to ma on wiele zalet. Można bliżej poznać partnerkę, zobaczyć, jakie są jej reakcje i co lubi, a przy tym odczuć prawdziwą bliskość. Obdarzanie pieszczotami pozwala nam odpłynąć z rozkoszy, a przy tym zachować lekki dystans, który na początku związku czasami jest nam potrzebny. W trakcie związku buduje natomiast napięcie i podniecenie. Dzięki temu kolejny stosunek może być znacznie przyjemniejszy niż zazwyczaj.

Techniki białego seksu zaspakajające partnerkę

1) Strefy erogenne

Aby osiągnąć orgazm, nie potrzebujemy stosunku seksualnego. Możesz nam go zaserwować innymi sposobami. W tym celu musisz pamiętać przede wszystkim o naszych strefach erogennych. Każda z nas ma swoje preferencje, co do ulubionych stref, ale znajdziesz je na pewno na szyi, za uszami, na pośladkach, nadgarstkach, plecach, piersiach i wszystkich innych miejscach, których dotykanie sprawia, że przeszywają nas dreszcze. Możesz te strefy całować, lizać, głaskać i masować. Możesz na nie lekko chuchać i muskać je ustami. To wszystko sprawia, że nasze pożądanie osiąga maksymalny poziom. Jeśli zaczniesz od stref erogennych, które są u nas najmniej wrażliwe, a skończysz na tych reagujących najsilniej, to sprawisz, że oszalejemy z rozkoszy. Czasami już samo to wystarczy, abyśmy szczytowały – taki orgazm nazywany jest orgazmem strefowym.

2) Gadżety erotyczne

Można jednak pójść dalej i do zaspokojenia partnerki użyć różnego rodzaju gadżetów erotycznych np. wibratora. Jeżeli jednak Twoja partnerka jest dziewicą, to uważaj, bo w ten sposób możesz przerwać błonę. W takiej sytuacji możesz użyć wibratora nie do stymulacji pochwy, a do stymulacji łechtaczki. Łechtaczka to najsilniejsza strefa erogenna u każdej z nas, więc na pewno doprowadzisz w ten sposób partnerkę do silnego orgazmu.

3) Pieszczoty dłonią i seks oralny

Gadżety nie są jednak konieczne. Pieszczoty dłonią i seks oralny jest również dobrym sposobem na zaspokojenie partnerki. Zacznij od delikatnego gładzenia całego ciała, a potem skup się na łechtaczce i wejściu do pochwy. Unikaj przy tym zbyt gwałtownych ruchów. Na początku zawsze trzeba zacząć pieszczoty delikatnie. Później powinieneś unikać jednostajnych ruchów, bo monotonne pieszczoty szybko przestają dawać rozkosz, a mogą nawet wywoływać ból. Pamiętaj o nawilżaniu palców albo zaopatrz się w lubrykant. Możesz też do nawilżenia partnerki użyć języka. Gdy partnerka będzie dość rozgrzana, możesz zdecydować się na płytką penetrację palcem.

Techniki białego seksu zaspakajające partnera

Nie obawiaj się, że biały seks doprowadzi do orgazmu tylko Twoją partnerkę. Ty również możesz czerpać z niego przyjemność. Twoja partnerka może Cię rozgrzać za pomocą pieszczot dłońmi czy seksu oralnego. Możecie też zdecydować się na seks analny, choć taki seks nie jest zbyt lubiany przez większość z nas. Lepiej zdecydować się na „oszukane stosunki” np. stosunek hiszpański (czyli akt seksualny, które polega na pocieraniu penisa między ściśniętymi piersiami partnerki), stosunek udowy (czyli stosunek polegający na pocieraniu penisa między zaciśniętymi udami partnerki), czy natelizm (czyli pocieranie penisa między pośladkami partnerki).


Allah nie widzi. Co za hipokryzja...

Pieszczoty kobiety męskimi dłoniami, seks oralny dla niej i masaż np. erotyczny lub tantryczny= BIAŁY SEKS Same zalety dla kobiet.