Kobiety! Nie róbcie tak!

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Kobiety! Nie róbcie tak!
W sumie artykuł jest po prostu ambitniejsza formą odpowiedzi na istniejący już artykuł. Ale fakt faktem, jest to dobra sposobność na wspomnienie o punkcie widzenia drugiej strony... A to właśnie pielęgnowanie takich złych nawyków po obu stronach barykady, prowadzi do frustracji i zdrad. Moje Drogie Panie, które bardzo kochamy, choć cały czas nie mamy pewności za co...

1. Higiena:

Też zapominacie o tym, że przydałoby się wyglądać świeżo, często same zapominacie o odświeżeniu się po "trudnym dniu".

2. Sprzedawca dywanów:

Skoro karzecie się golić mężczyznom, mogłybyście też nie zapominać o tej jakże skomplikowanej czynności. Wasz mężczyzna na pewno nie raz dał wam do zrozumienia "jak" lubi.

3. Nęcenie:
Liczycie na wstępną "zabawę"... to wprowadźcie nas w nastrój do zabawy... babcine barchany i zasyfiony dres temu nie sprzyjają... wparowanie kompletnie nago z tekstem "masz ochotę" tez nie działa...
1+2+3:
Nie dziwota, że my mężczyźni przy czymś takim tak się spieszymy, chcemy mieć to jak najszybciej z głowy, przy minimalnych korzyściach.

4. Gra wstępna:

To działa w obie strony, odrobina perwersji jeszcze nigdy nie zabiła.

5. Sztywne jak kłoda:

W pozycjach gdy mężczyzna jest na górze, nie znaczy że macie leżeć jak belka w tartaku, gdyby facet coś takiego zrobił, od razu podniosłybyście krzyk.

6. Sztywne jak kłoda part.2:

I tak Drogie Panie, w łóżku czasem można pozwolić sobie na inwencję twórczą... i eksperymenty, wydaje się że wbrew pozorom bardzo często o tym zapominacie.
A potem się dziwicie że robi się nudno. NIE TYLKO WAM!!!

7. Jak sęp rozrywający padlinę:

Lubimy jak w ekstazie wbijacie w nas pazurki, ale to nie znaczy, że macie wbijać cały czas w jeden punkt. Jakbyście chciały wyrwać kawał mięsa na obiad...
Może żaden facet się do tego nie przyzna: fakt może jesteśmy twardzi, ale nie niezniszczalni.
...takie coś może wyłączyć każdego.

8. Dzika orgia:

Obie strony mogą być różne, mieć rożne dni... facet też nie zawsze lubi być ujeżdżany jak styrana kobyła... czasem też ma ochotę na dawkę namiętności.

9. OKŁAMYWANIE FACETA!!!!!!!!!

Jeśli coś wam się nie podoba w trakcie stosunku, żeby się waliło i paliło, nie porozmawiacie o tym z partnerem, nie postaracie się wspólnie o znalezienie gruntu porozumienia, aby obie strony były usatysfakcjonowane.
50% facetów myśli że jest bogami sexu, tylko dlatego bo "udawałyście"...