Trec Amino Muscle 16.500 473 ml.

  • Głosów: 4
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria Aminokwasy rozgałęzione
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 473.00 g
Średnia cena 55.00 zł
Rankingi
Ocena 4.38
Aminokwasy rozgałęzione 15
Wytrzymałość 31

Amino Muscle zawiera 16500 mg aminokwasów rozgałęzionych. W jego skład wchodzą także: cholin, inozytol i L-karnityna, które wspomagają przetwarzanie i przemianę cząsteczek tłuszczu. Występuję on w formie płynnej dlatego, preparat ten zapewnia szybką przyswajalność i już w kilkanaście minut po treningu wpływa na regenerację włókien mięśniowych.

Dni treningowe 3 łyżki stołowe po treningu.

W dni bez treningu 1 łyżka stołowa 30 minut przed głównymi posiłkami (śniadanie, obiadem i kolacją).

Przed użyciem wstrząsnąć.

Producent nie podał.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Bardzo dobre

Polecam jak najbardziej .Jakość mięśnia jaką zrobiłem na tym była rewelacyjna i bardzo trwała . Z połączeniu z kreatyną i dobrym gainerem daje niezwykłe rezultaty .

Getowiec

ami nki

Dobry smak, bardzo szybko się wchłaniają poprzez to, że są w płynie. Efektów widocznych nie było ,ale czułem ,że mięśnie są dobrze ,,odżywione".

MariuszeS

super siła

Zaskoczył mnie ten produkt, ponieważ zrobiłem z nim większe postępy niż się spodziewałem. Przybyło mi na sile 6kg w ciągu 3 tygodni gdzie na nitrobolonie zaledwie 2kg. Jeśli chodzi o masę to duzych efektów nie bylo(ale trudno mi przybrac kg) Moim zdaniem zakup opłacalny. Polecam

PuniX

dobre aminki

Na początku każdego może zaskoczyć zapach i smak tego wodnego roztworu aminokwasów. Proponuje wstrzymać oddech i łyknąć na raz. Z czasem można się przyzwyczaić (jak do wszystkiego). Działanie jak najbardziej pozytywne :)