Multipower Super Amino Liquid

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Multipower
Kategoria Aminokwasy wolne
Cecha Regeneracja
Masa (netto) 20.00 g
Średnia cena 110.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Aminokwasy wolne 40
Regeneracja 21

Super Amino Liquid to wyjątkowa kompozycja trzech wyizolowanych aminokwasów: L-argininy, L-ornityny i L-lizyny, które stymulują przysadkę mózgową do wydzielania hormonu wzrostu. Super Amino Liquid skraca okres regeneracji po treningu, zwiększa wytrzymałość, pozwala na częstsze i dłuższe treningi.

Hormon wzrostu często nazywany jest hormonem młodości, gdyż jest odpowiedzialny za procesy młodzieńcze w organizmie. Działa na każdą komórkę ludzkiego organizmu: odmładza skórę, wzmacnia kości, ożywia układ odpornościowy, przeciwdziała osteoporozie, regeneruje serce, wątrobę, płuca i nerki. Jest najbardziej skutecznym lekiem przeciw otyłości, gdyż przyspiesza metabolizm do poziomu jaki obserwujemy w młodym organizmie. Zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej (zwłaszcza w okolicach talii, brzucha i ud) jednocześnie powodując przyrost tkanki mięśniowej, dzięki czemu ciało staje się jędrniejsze. Super Amino Liquid znajduje zastosowanie u osób uprawiających różne dyscypliny sportowe. Szybko regeneruje zmęczone mięśnie, zwiększa wytrzymałość, pozwala na częstsze i dłuższe treningi. Zapobiega bezsenności i wpływa na wydłużenie fazy snu głębokiego.

Enzymatycznie hydrolizowane białko serwatki zawarte w Super Amino Liquid łatwo i szybko się przyswaja, pomaga pokryć zapotrzebowanie na aminokwasy nawet u osób, które mają trudności z przyswajaniem białka mleka.

Spożywać zawartość jednej buteleczki dziennie, bezpośrednio przed snem.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii