CHAMP Protein 90 Pure

  • Głosów: 1
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Champ
Kategoria Białko
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 350.00 g
Średnia cena 35.00 zł
Rankingi
Ocena 4.50
Białko 59
Przyrost masy 149

Protein 90 firmy Chmp to głównie zwiększenie siły, masy mięśniowej i regeneracja mięśni po treningu.
Produkt szczególnie polecany sportowcom wyczynowym (tj. (biegi, pływanie, kolarstwo) w przypadku których nadmierny przyrost wagi jest niewskazany.
Produkt to niskokaloryczny, smaczny shake, wzbogacony niezbędnymi witaminami i minerałami ułatwiającymi jego przyswojenie.

Wypijać 2-3 porcji w ciągu dnia. Wypijanie shake\'s po każdym treningu to doskonała regeneracja.
Produkt ten może być stosowany jako element zróżnicowanej i zbilansowanej diety wraz z zachowaniem zasad zdrowego stylu życia.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Champ protein 90

Produkt ten polecił mi trener jak zaczynałem przygodę z lekka atletyka, miał spełniać wymogi relacji \"cena i jakość\". Przeznaczony jest głownie dla osób trenujących sporty, nie wymagające radykalnego (kulturystyka) wzrostu masy, co nie znaczy wcale, ze nie nadaje się do uzupełniania diety w białko. Produkt spełnił moje oczekiwania, pomimo iż, stosowałem inne dawkowanie niż zaleca to producent. Smak jest wyśmienity, a lekko schłodzony doskonale orzeźwia. Nie ma problemów z przygotowaniem, miesza się idealnie z mlekiem i nie tworzy tkz. grudek nawet bez pomocy shakera. Cena tez nie jest jak wspomniałem wygórowana. Jedyna wada jest, to, ze nie wiem, czy produkt ten dostępny jest na polskim rynku, osobiście sie z nim nie spotkałem, choć szukałem....