Olimp Amino Anabolic 5500 Mega Caps

  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Białko
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 180.00 g
Średnia cena 60.00 zł
Rankingi
Ocena 3.86
Białko 63
Przyrost masy 159

Białko serwatkowe błyskawicznie przyswajalne – wchłania się natychmiast po dostaniu się do przewodu pokarmowego. Posiada bardzo wysoką wartość biologiczna BV=104. Leucyna blokuje katabolizm białek w czasie i po wysiłku fizycznym, stwarza dobre środowisko anaboliczne przez wpływ na większy wyrzut insuliny do krwi (najsilniejszy hormon anaboliczny organizmu). Pomaga uporać się ze stresem, wpływa na rozwój kości i skóry. Aminokwas egzogenny, jest obojętna elektrycznie. Bierze udział w syntezie węglowodanów prostych, oraz innych aminokwasów. Wchodzi w skład aminokwasów rozgałęzionych BCAA. Niektóre badania wskazują na działanie hamujące przepływ tryptofanu do mózgu co zmniejsza wydzielanie serotoniny, dzięki temu zmniejszając objawy zmęczenia. Organizm ludzki może wytwarzać niewielkie jej ilości w wątrobie, jelitach i mózgu. Naturalnym źródłem jest mięso. Wpływa na zwiększenie rozpuszczalności kwasów żółciowych, dzięki czemu ułatwia trawienie tłuszczu. Pomaga transportować kreatynę do komórek mięśniowych. Przyspiesza regeneracje tkanki mięśniowej. Wzmacnia siłę skurczu mięśniowego, wykazuje działanie odtruwające. Przez poprawę metabolizmu komórek glejowych poprawia funkcjonowanie układu nerwowego, dzięki czemu wpływa na funkcję poznawcze i pamięć. Witamina B6 uczestniczy w przemianie aminokwasów, podnosi odporność immunologiczną. Wpływa na metabolizm kwasów tłuszczowych. Wspomaga przemianę tryptofanu w witaminę B3. Jest potrzebna w syntezie hemu do hemoglobiny, oraz niezbędna w produkcji erytrocytów (czerwonych krwinek) i hormonów. Dolegliwości serca, stres ciąża, niski poziom glukozy we krwi, zwiększone spożycie białek, zażywanie tabletek antykoncepcyjnych i alkoholu wpływają na zwiększone zapotrzebowanie organizmu na witaminę B6. Izoleucyna Aminokwas egzogenny, obojętny elektrycznie. Suplementacja izoleucyna wykazuje korzystny wpływ na układ nerwowy, ułatwia radzenie sobie ze stresem. Jest niezbędna w tworzeniu hemoglobiny.

Zalecana dzienna porcja: 1 porcję tj. 6 kapsułek 2-3 razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

uczulenie na składniki.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Działanie osłonowe

Próbowałem i jestem zadowolony z uzyskanych rezultatów. Daje jeszcze lepsze efekty, gdy bierzemy go z BCAA. Działa osłonowo przy ciężkim wysiłku fizycznym. Szczególnie polecam kulturystom.

oli14

tylko dla zawodowców

bez rewelacji.warto zainwestować w zwykle białko lub bcaa.na poziomie amatorskim moim zdaniem zbędne.

twiggi

Są lepsze opcje

W moim odczuciu zdecydowanie lepiej zainwestować w BCAA i trzymać dobrą dietę.