San 100% PURE PLATINUM WHEY

  • Głosów: 1
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent San
Kategoria Białko
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 2240.00 g
Średnia cena 182.00 zł
Rankingi
Ocena 5.00
Białko 17
Przyrost masy 27

100% Pure Platinum Whey to odżywka białkowa, zawierająca mieszankę optymalnie dobranych białek serwatkowych o bardzo wysokiej wartości odżywczej. Adresowana jest do sportowców i osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na proteiny. Zawiera najlepsze proporcje wszystkich niezbędnych do rozwoju aminokwasów, łącznie z glutaminą, BCAA (aminokwasami o rozgałęzionych łańcuchach bocznych) oraz argininą. Posiada minimalną ilość cukru (1g w porcji) dla tego może być z powodzeniem stosowana przez osoby będące w trakcie diet redukcyjnych.

San Platinum Whey dostarcza organizmowi niezbędnego do rozbudowy beztłuszczowej masy ciała budulca w postaci łatwo przyswajalnych protein. W warunkach niedoboru białek dostarczanych z zewnątrz efekty ciężkich treningów mogą iść na marne ze względu na zagrożenie katabolizmem.

San Platinum Whey ułatwia przebieg procesów biosyntezy białek mięśniowych, wspomaga procesy regenerowania się po ciężkim treningu. Przyspiesza proces budowy idealnej muskulatury oraz pośrednio wspomaga rozwój siły i wytrzymałości.

San Platinum Whey posiada kilka przyjemnych wariantów smakowych do wyboru i bardzo łatwo się rozpuszcza. Nie obciąża układu pokarmowego i nie wywołuje wzdęć czy niestrawności.

Charakterystyka odżywki :
- połączenie izolatu i koncentratu białka serwatki,
- skutecznie wspiera procesy anaboliczne,
- niska zawartość tłuszczy i węglowodanów,
- pyszny smak i bardzo dobra rozpuszczalność.

Zalecane dzienne dawkowanie: 1-2 porcje.

Dzień treningowy: Jedna porcja (29.9 g) bezpośrednio po treningu, druga (29.9 g) w okresie najdłuższej przerwy pomiędzy posiłkami.
Dzień nietreningowy: Jedna porcja (29.9 g) podczas najdłuższej przerwy między posiłkami.

L-Arginine, L-Aspartic Acid, L-Cystine, L-Glutamic Acid, L-Histidine, L-Isolecine, L-Methionine, L-Phenylalanine, L-Proline, L-Serine, L-Tyrosine, L-Valine

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Genialne białko

Białko jak dla mnie z najwyższej półki. Doskonały smak, rozpuszczalność i co najważniejsze, działa. Jedynie co odstrasza to cena, ale jeśli ktoś wiąże się z tym sportem na lata nie idzie po najmniejszej linii oporu.