TREC Perfect Whey Protein - 1500 g

  • Głosów: 8
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria Białko
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 1500.00 g
Średnia cena 97.00 zł
Rankingi
Ocena 4.20
Białko 52
Przyrost masy 124

Kompleks hydrolizatu, izolatu i koncentratu serwatki Najszybciej wchłania się hydrolizat, następnie izolat i koncentrat). Dzięki swej świetnej przyswajalności i odpowiednim proporcją zabezpiecza białka przed katabolizmem, jednocześnie stwarza świetne środowisko anaboliczne. Białko serwatkowe jest bogate w glutaminę oraz aminokwasy rozgałęzione BCAA.

Białko powinno się spożywać w trzech najważniejszych momentach: tuż po przebudzeniu, po treningu oraz przed snem - w dawkach jednorazowych po 30g. Preparat najlepiej rozpuścić w mleku lub w wodzie (ok. 200ml). W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja bezpośrednio po treningu (w połączeniu z węglowodanami 30-60g na przykład Dekstrozą) lub II porcja 1,5 godziny po treningu oraz III porcja przed snem. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami oraz III porcja przed snem.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Dobra rzecz

Smak czekoladowy - rozpuszczalnośc idealna w szejku, smak pyszny słodki kakaowy (rozpuszczane w mleku) bardzo dobre rezultaty przyrostowe masy w połączeniu z HMB i BCAA. Nie powoduje problemów trawiennych.

sedum

Godny polecenia

Dobry jakościowo suplement, skład białek jest duzo lepszy niż w większości tego typu produktów (w tej klasie cenowej).Smakuje bardzo dobrze (czekolada), rozpuszczalność idealna.W promocjach których jest pełno można kupić 3000 g za super cenę około 190 zł. To około 100 porcji.Jest nieźle

mundekk

chyba juz nie ma tej odzywki..

nie widzialem jej juz dawno na pulkach sklepowych,smak pozostawial wiele do zyczenia. na temat dzialania napisze ze przy braku diety przytylem 2kg bez tluszczu wiec chybawarto.

Luigio

przecietniak wśrod bialek

byla to moja pierwsza odzywka bialkowa : rozpuszczalnosc srednia,smak sredni.. 119zł cena srednia..

pierreluigi

Dobre białko

Dobre białko. Według mnie dopuszczalność była bardzo dobra, smak również. Cena konkurencyjna.

lukasz8719

Dobry produkt !

Przy budowaniu masy mięśniowej jest to odżywka obowiązkowa. Bardzo dobrze się przyswaja i wspomaga budowanie mięśni.

odpilara

Dobre białko

Dobre białko godne polecenia. Polecam opakowanie 2500g o smaku śmietankowym

spawny

bialko trec

super smak