Mex Nutrition Size Max

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Mex Nutrition
Kategoria Gainery
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 6800.00 g
Średnia cena 200.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Gainery 97
Przyrost masy 668

Size Max to nowość na rynku odżywek dla kulturystów! Jest to produkt węglowodanowo-białkowy cechujący się bardzo wysoką zawartością białka - ponad 30 gram w dawce produktu. Kompozycja protein zawartych w tym gainerze zapewnia mięśniom stały dopływ budulca najwyższej jakości! Odżywka jest także wzbogacona o witaminy i minerały.

Tak dobrany matrix białkowy sprawia, że aminokwasy będą płynąć wraz z krwią do mięśni nawet do 6-7 godzin po spożyciu! Również węglowodany znajdujące się w produkcie zostały tak skomponowane, aby zapewnić optymalny dopływ energii przez jak najdłuższy czas. W ten sposób nie musimy się martwić o to, że zamiast nowej tkanki mięśniowej przybędzie nam tłuszczu! Należy podkreślić, że produkt nie zawiera szkodliwej laktozy i jest dzięki temu lekkostrawny. W Polsce 50% populacji nie jest w stanie trawić tego cukru, a występuje on w wielu odżywkach. Spożywanie Size Max`a sprawia, że mięśnie rosną szybciej a organizm jest naładowany energią, którą można wykorzystać na siłowni. Właściwości:
- Wysoka zawartość białka na porcję,
- Wzrost masy mięśniowej,
- Doskonale dobrany matrix białkowy.

Size Max to produkt węglowodanowo-białkowy cechujący się bardzo wysoką zawartością białka - ponad 30 gram w dawce produktu. Kompozycja białek zawartych w tym gainerze zapewnia mięśniom stały dopływ białek najwyższej jakości.

Zmieszaj 4 płaskie miarki (około 113 g) z około 400 ml wody. Wymieszaj w szejkerze lub przy pomocy blendera. Pij powoli i nie przekraczaj wyznaczonej dawki dziennej.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii