Pharma Freak Mass Freak

  • Głosów: 1
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Pharma Freak
Kategoria Gainery
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 6.80 g
Średnia cena 210.00 zł
Rankingi
Ocena 5.00
Gainery 5
Przyrost masy 40

Działanie:
- Pozwala na szybki przyrost masy mięśniowej
- Dostarcza dodatkowych kalorii i stanowi świetne źródło energii.

Mass Freak silniej niż inne odżywki tego typu wspomaga wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Skutecznie podnosi poziom hormonów o działaniu anabolicznym i dostarcza twoim mięśniom wszystkich składników odżywczych jakie potrzebne im są do wzrostu. Już po 15 dniach możesz spodziewać się 6-7 kilogramów nowej masy.

Co sprawia, że prezentowana odżywka jest tak dobra?
Skład, proporcje i zero ściemniana. Firma Pharma Freak projektując tę odżywkę zdecydowała się na stworzenie produktu, który będzie w stu procentach wart swojej ceny. Umieszczono w niej węglowodany o zróżnicowanej długości łańcuchów, kompleks białkowy w skład którego wchodzi aż 5 różnych protein, kompleks aminokwasów BCAA i glutaminę, kompleks lipidowy. To jednak nie wszystko! Poza wyżej wymienionymi najwyższej jakości składnikami odżywczymi, produkt zawiera mieszankę kompleks składników o działaniu pre-biotycznym i ułatwiającym trawienie.

Mieszanka (Protein Complex) złożona jest aż z 5 różnych rodzajów białka (izolat, koncentrat, hydrolizat białka serwatkowego, albumina z jaj i kazeina micelarna), co zapewnia równomierny i stały dopływ składników budulcowych do mięśni jeszcze wiele godzin po spożyciu.

Mieszanka BCAA i glutaminy to aż 20 gramów aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), które są silnym stymulatorem syntezy protein i rozwoju mięśni na poziomie komórkowym.To także 10 gramów glutaminy, które wzmacniaja efekt antykataboliczno-anaboliczny odżywki!
Lipidy zawarte w preparacie to przede wszystkim MCT (średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe) i NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe).

W celach treningowych spożywać 1/2-1 porcji na 45-60 minut przed oraz 1/2-1 porcji bezpośrednio po wysiłku fizycznym.
W celu uzupełnienia diety spożywać 1-2 porcji dziennie w ilości uzależnionej od dziennego wydatku energetycznego.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Mass Freak

Super smak wanilia słodki fajnie rozpuszcza, truskawka nie dobra polecam za skład i efekty na 1,5miesiaca 4kg oczywiście z dietą bo bez nic Ci nie pomoże