Vitalmax Whey Pro Gainer 2

  • Głosów: 2
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Vitalmax
Kategoria Gainery
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 1000.00 g
Średnia cena 47.00 zł
Rankingi
Ocena 3.00
Gainery 34
Przyrost masy 190

Gainer 2 to najwyższej jakości smaczna odżywka węglowodanowo - białkowa, której regularne spożywanie, przy jednoczesnym treningu siłowym powoduje przyrost masy mięśniowej. Gainery zostały stworzone w celu praktycznego ułatwienia diety. W tego typu odżywkach białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i minerały znajdują się w odpowiednich proporcjach. Stosowane są głównie w cyklach treningowych mających za zadanie rozbudować masę mięśniową. Odżywki te nie powinny być stosowane w okresie poprawy definicji i w programach redukcji wagi.

Białka w Gainer 2 są wyłącznie pochodzenia zwierzęcego, bez domieszek słabiej przyswajalnych białek roślinnych, co powoduje, że wchłanialność odżywki jest znacznie wyższa niż podobnych produktów zawierających białka roślinne.

Wysoka zawartość białka oraz dodatek substancji działających anabolicznie ( m.in. kreatyny, l-glutaminy, tauryny i aminokwasów rozgałęzionych) powoduje, że Gainer 2 jest najlepszą odżywką stymulującą przyrost masy mięśniowej.

40 g (3 łyżki stołowe) wymieszać w ok. 250 - 300 ml wody lub mleka. Stosować 2 - 3 porcje dziennie, pomiędzy posiłkami, 1 - 1,5 godz. przed treningiem lub bezpośrednio po treningu.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Nie do picia

Miałem 3 różne smaki, jeden zmęczyłem, z pozostałymi dałem sobie spokój i oddałem koledze za darmo bo nie szło tego pić. Pieniące się, czuć słodziki, lepiej wydać więcej i kupić choćby gain bolic (ten kupiłem jako następny i niebo a ziemia).

gryguak

nawet nieźle

kożystałem z wszystkich 3 rodzajów gainera tej firmy i na żadnego narzekać nie moge nie były to duże przyrosty ale były zawsze smak waniliowy nie był ani za słodki ani za gorzki jak w 1 był najsłodszy tak 3 miała tego cukru najmniej osobiście polecam zwłaszcza w saszetkach