Trec HMB FC 440 kaps.

  • Głosów: 9
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria HMB
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 440.00 g
Średnia cena 91.20 zł
Rankingi
Ocena 3.50
HMB 11
Przyrost masy 178

Jest to nowoczesny preparat wspomagający trening sportowy zawierający HMB. Dzięki jego działaniu białka mięśniowe są chronione przed rozpadem, a cały organizm jest pobudzany do czerpania energii z tkanki tłuszczowej. Sprawia to, że mięśnie się szybciej regenerują, dzięki temu ciało zyskuje większą masę mięśniową, przy mniejszej zawartości tłuszczu w organizmie. HMB znacznie zwiększa efektywność spożywanych w codziennej diecie białek, dlatego jest polecany dla osób uprawiających sporty siłowe.

Odpowiednie dawkowanie, to około 0,15 grama na każde 10kg masy ciała bezpośrednio po treningu. Kolejne dawki należy spożywać w ciągu 24 godzin po treningu od 2 do 3 razy dziennie po 0,10g na każde 10kg masy ciała. Najlepsze pory przyjmowania to rano po przebudzeniu oraz przed snem.

Brak

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

średnio polecam ...

Także mogę polecić ... lepsza rzeźba, większa siła ale po zaprzestaniu po pewnym czasie wszystko wróciło do normy :( ... jedna rada regularny trening i HMB :)

Lestatrv7

Blokada dla katabolismu

Polecam dla ludzi którzy ćwiczą/uprawiają sporty siłowe i nie mogą( ze względu na wykonywaną pracę/szkołę) jeść regularnie bądź spożywać określonych ilości białka.

serownik

bardzo dobre HMB

Brałem . Efekty da się bardzo szybko zauważyć. Bardzo poprawia wydolność organizmu a także siła . Po całym cyklu poprawiła się definicja . Stanowczo polecam .

Getowiec

polecam ale

polecam hmb ale tylko z dieta bialkowa, wczesniej bralem bez diety i zero efektow

lkotlicki

HMB Trec

HMB jak HMB, na mnie nie działa wcale po 4 miesiącach użytkowania, dlatego polecić nie mogę, jedyne co mogę dobrego o tym produkcie powiedzieć to to że jest tani i kapsułki małe i łatwe do połknięcia.

Desiu

: (

kiedys tak jak koledzy zazywalem HMB. jednak mi nie przynioslo ono zadnych efektów mimo 3 miesiecznego spozywania... zero ani sili ani wytrzymalosci ani masy. Wiec nie moge polecic tego innym.. MOze tak jak koledzy pisze ze podczas zazywania białka jakies efekty sa jednak ja nie polecam

arnaud2010

poprawa siły i mocy mięśniowej +rzowój mieśni

....mogę polecić, po kuracji i w czasie trwania zauważył poprawę mocy mięśniowej ( 25 kg na wyciskania), poprawę rzeźby ( bez efektu jak po kreatynie - nie zatrzymuję wody), zmniejszenie tkanki tłuszczowej ( 5 procent tłuszczu)

shrek

NIe mogę polecić

ponieważ prawie nic nie dało a i łapa za bardzo nie urosła już nie mówiąc o sile .

krysdj

trudno powiedzieć

Używałem przez pewien czas, ale wyraźnie zauważalnych efektów nie stwierdziłem