TREC HMB - 100ml

  • Głosów: 6
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria HMB
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 100.00 g
Średnia cena 79.80 zł
Rankingi
Ocena 3.86
HMB 2
Poprawa siły 44

HMB (Hydroksymetylomaślan) - organiczny związek chemiczny powstający w organizmie z leucyny. Posiada zdolność hamowania aktywności enzymów katabolicznych, dzięki czemu chroni białka przed rozpadem. Prawdopodobnie dezaktywuje ubikwityne (najsilniejszy enzym kataboliczny). Nie wszystkie badania są zgodne, ale przypisuje się mu zdolność do zwiększania odporności mięśni na zmęczenie, wpływ na szybszy przyrost tkanki mięśniowej.

W dni treningowe: HMB w płynie najlepiej przyjmować rano po przebudzeniu od 0,7 ml do 1,0 ml (7-10 kropli), bezpośrednio po treningu od 1,0ml do 1,5 ml (10-15 kropli) oraz przed snem od 0,7 ml do 1,0 ml (7-10 kropli) W dni nietreningowe: HMB w płynie najlepiej przyjmować 3 x dziennie od 0,7 ml do 1,0 ml (7-10 kropli) co 6 godzin. Warunkiem \\\"budowania\\\" trwałej masy mięśniowej jest maksymalizowanie procesów anabolicznych i minimalizowanie procesów katabolicznych. W pierwszym i drugim procesie kluczową rolę odgrywa HMB

Nie przekraczać podanych dawek

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

HMB LIQUID

Dostałem kiedyś ten produkt od znajomego. Smak szczerze jest kiepski, zapach to samo, lecz działanie dużo lepsze od HMB w kapsułkach. U mnie poprawiła się gęstosc mięśni, zarysy też dużo lepiej widoczne, a to dlatego, że przybyło troche suchej masy mięśniowej.

killerx

Nie złe

Bardzo dobre . Polecam lecz smak i zapach dają dużo do życzenia lecz efekty są dobre jak za taką cenę.

Getowiec

polecam to !

Polecam, daje dobre efekty. Smak można znormalizować za pomocą picia z napojami energetycznymi...

matej3

Paskudny smak

W smaku jest okropne. Kwaśne tak, że nie da się wypić :/. Jeśli jednak doda się do soku, to jakoś się przełknie. Nie ma co oczekiwać spektakularnych efektów po pierwszym opakowaniu, ale już po kolejnych widać pewną poprawę - mięśnie są jakby ładniej wyrzeźbione. Ogólnie OK.

Arturo

Bez rewelacji, ale wszysto OK.

Racja, kwaśne - ale jaki inny smak mógłby mieć kwas (tłuszczowy)? Wymieszany ze słodkim sokiem pomarańczowym tworzy napój o nie najgorszym smaku. Dzięki konsystencji płynu wchłania się szybciej i lepiej, niż HMB w postaci kapsułek. HMB jest najlepszym antykatabolikiem dostępnym na rynku. Polecam produkt osobom, które mają na celu zbudowanie czystej masy mięśniowej, przy jednoczesnej redukcji tłuszczu. Jednak tylko systematyczne branie preparatu pozwala na osiągnięcie wybranych celów. Dobrze wpływa na regenerwację potreningową włókien mięśniowych. Mięśnie czują się lepiej, mniej się męczą, co pozwala na dłuższą pracę treningową na najwyższych obrotach. Doskonały preparat na rzeźbę i dla podkreślenia swojej sylwetki. Produkt ten starcza na miesiąc, co przy tej cenie zakup jest opłacalny. Jednak są lepsze preparaty tego typu. Ogólnie rzecz biorąc rewelacji nie ma, ale wszystko jest na swoim miejscu - OK!

byroon

całkiem skuteczne

Produkt jest dobrym choć zważywszy na cenę i opis działanie powinno być lepsze. Jest lepiej przyswajalny to na pewno, ale reszta bez rewelacji.